Komentāri
SS.lv “pērle”: absurdākais un visu laiku sliktākais iepazīšanās sludinājums
Foto: ekrānuzņēmums

Ir lieliski sludinājumi, ir garlaicīgi sludinājumi, ir tādi, kurus pat neievēro, jo tie nav aktuāli  pašreizējai situācijai, un tad ir tik slikti piemēri, kuriem nevar nepaiet garām. Un šoreiz šeit kāds puisis sludina nevis kādu lietu, kuru kādam notirgot, bet… pats sevi!

Nav skaidrības, cik nopietni šo iepazīšanas sludinājumu domājis tā autors, bet, iespējams, tas nostrādās, jo, ļoti iespējams, atrodas kāda, kura tīri intereses pēc gribēs pārbaudīt, cik slikts vīrietis patiesībā var būt! “Kas esi Tu? Tu esi tā, kuru var ņemt līdzi uz Tev garlaicīgām pasēdēšanām ne Tavu draugu kompānijām, neinteresantām izklaidēm un visur citur. Tu esi tā, kura spēj rast izklaidi tur, kur tās nav.” Īsts izaicinājums sievietēm, kurām dzīvē patīk sevi pārbaudīt. Oriģināls atrodams ŠEIT! Varbūt tieši Tavs sapņu vīrietis slēpjas aiz šā sludinājuma. :)

Neskatoties uz lielo atklātību par savām vājajām pusēm, aprakstā par sevi ar informāciju ir diezgan skops – ir neliels apraksts par sevi (vecums, garums, svars), bet nav pacenties atstāt pat tālruņa numuru, tikai e-pastu. Lai viņam viss izdodas!

Pilnais sludinājuma teksts

Izskatīgs, sportisks, materiāli nodrošināts (ir arī auto) vīrietis meklē savu izredzēto, vienvārdsakot – esmu katras sievietes sapnis, ir tikai viens trūkums – nekas no tā nav patiesība.

Esmu vājprātīgi slinks izdzimums, kas neko nedara bez pamatīga iemesla, video draudzīgs, mūžīgi depresīvs negāciju mākonis, aizņemts – ilgstošās attiecībās ar datoru, iemīļotākā nodarbe – izsēdēt dīvānā vēl lielāku bedri un tā arī nav patiesība, atvaino.

Tā kā par sevi būšu pastāstījis, un Tu saproti, ka esmu Tev kā radīts, tādēļ padomāsim, kādai būtu jābūt Tev.

Kas esi Tu? Tu esi tā, kuru var ņemt līdzi uz Tev garlaicīgām pasēdēšanām ne Tavu draugu kompānijā, neinteresantām izklaidēm un visur citur. Tu esi tā, kura, ja neprot gatavot, tad prot pasūtīt ēdienu tur, kur to prot. Tu esi tā, kura spēj rast izklaidi tur, kur tās nav.

Es ne tuvu neesmu ideāls – neciešams virtuvē, ar vēl neciešamāku raksturu, neviens, pat ne mans kaķis, nespēj mani paciest, vismaz ne ilgtermiņā, atklāti sakot, mēs ienīdām viens otru, kaut arī viņš ar mani dzīvoja aprēķina pēc (Whiskas, kitekat utt. utt.), tomēr pratām sadzīvot un izdzīvot.

Kā viss izvērtīsies, nezinu, uzraksti, paskatīsimies. :))

 

 

Lasi vēl