Komentāri

Projekta IFBB Latvija Miss Bikini Fitness 2015 dalībnieces pirms garajām brīvdienām iepazinās ar jaunumiem modes pasaulē un piedzīvoja stila pārvērtības L’Oréal Professionnel skaistuma seminārā.

Projekta IFBB Latvija Miss Bikini Fitness 2015 dalībnieces piektajā projekta nedēļas nogalē L’Oréal Akadēmijā L’Oréal Professionnel skaistuma seminārā tika iepazīstinātas ar jaunākajām modes tendencēm un frizūru aktualitātēm, matu kopšanas tehnikām un matu veidošanas stiliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Semināra laikā L’Oréal Professionnel izglītības menedžere Baltijas valstīs Diāna Isajeva izvirzīja interesantu ideju, ka aklā slavenību frizūru kopēšana ir ne vienmēr labākā ideja. Kuplās princešu cirtas, tostarp arī Dženiferas Lopesas vizītkarte 2002. gadā, šajās dienās izskatās novecojušas un bezgaumīgas. Eksperti uzskata, ka “slavenību izskats” ir labs iedvesmas avots un var sniegt idejas katras sievietes stila veidošanai. Tomēr, lai izskatītos patiesi moderni, ir nepieciešams izvēlēties vispiemērotāko frizūru individuāli. Sievietei ir jāņem vērā ne tikai ādas tonis, acu krāsa un sejas forma, bet arī savas personības iezīmes, temperaments, apģērba stils un ieņemamais statuss sabiedrībā.

Bikini projekta meitenēm bija iespēja iemācīties un praksē izmēģināt vienu no karstākiem šīs sezonas “slavenību izskatiem” – Holivudas nevērīgās lokas. Tās vienmēr bijušas frizūru izvēles topā, bet tagad tās kļuvuša par “sarkanā paklāja obligāto izskatu”.

Semināra nobeigumā četras projekta dalībnieces tika izvēlētas L’Oréal Professionnel skaistuma pārvērtībām. Foto no šīm pārvērtībām skaties galerijā un video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl