Spīķeru kvartālā norisināsies Latvijas zīmolu tirdziņš Go Latvian!

0 Komentāru
Spīķeru kvartālā norisināsies Latvijas zīmolu tirdziņš Go Latvian!
Foto: Evija Trifanova, LETA

Svinot Latvijas dzimšanas dienas mēnesi, nākamnedēļ, 15. novembrī, Spīķeru radošajā kvartālā norisināsies Latvijas zīmolu tirdziņš Go Latvian!, kur varēs iegādāties Latvijā ražotus apģērbus, aksesuārus un mājas dizaina priekšmetus, kā arī mākslinieku un amatnieku izstrādājumus.

Go Latvian! tirdziņa piedāvājumā ko noderīgu, skaistu un īpašu varēs atrast ikviens apmeklētājs. Starp tirdziņa dalībniekiem būs sastopami Eduardo Cattus dzīvespriecīgie apģērbi, malvine.lv košās rotas un šarmantie apģērbi, tirdziņā pašmāju autoru darinātās pērles galdā liks veikals M50, savukārt svētku un siltuma sajūtu piedāvās sveču zīmols Latvian Lights. Mazākos apmeklētājus gaidīs gan koka rotaļlietas Eco Toys Latvia, gan jau iemīļotais bērnu apģērbu zīmols Hebe un daudzi citi Latvijas zīmoli gan lieliem, gan maziem.

“Novembris ir īpašs mēnesis ikvienam Latvijas iedzīvotājam, tāpēc mums radās doma par vasaras sezonā tik ļoti iecienītā Riga Flea Market tirdziņa speciālizlaidumu Go Latvian!. Tirdziņa mērķis ir sapulcināt mīlētus Latvijas zīmolus un šo zīmolu cienītājus noteiktā vietā un laikā, lai ikvienam interesentam Latvijas svētku mēnesī būtu iespēja rotāties, savu ikdienas tēlu vai mājas interjeru papildinot ar kādu skaistu un īpašu Latvijā radītu lietu,” skaidro biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja Elīna Stelcere.

Tirdziņa apmeklētāji būs laipni gaidīti no plkst. 11.00 līdz 15.00. Tirdziņš norisināsies mājīgajā Spīķeru kvartālā. Ieeja pasākumā – bez maksas. Papildu informācija: spikeri.lv

0 Komentāru