Komentāri
Spīķeru kvartālā norisināsies Latvijas zīmolu tirdziņš Go Latvian!
Foto: Evija Trifanova, LETA

Svinot Latvijas dzimšanas dienas mēnesi, nākamnedēļ, 15. novembrī, Spīķeru radošajā kvartālā norisināsies Latvijas zīmolu tirdziņš Go Latvian!, kur varēs iegādāties Latvijā ražotus apģērbus, aksesuārus un mājas dizaina priekšmetus, kā arī mākslinieku un amatnieku izstrādājumus.

Go Latvian! tirdziņa piedāvājumā ko noderīgu, skaistu un īpašu varēs atrast ikviens apmeklētājs. Starp tirdziņa dalībniekiem būs sastopami Eduardo Cattus dzīvespriecīgie apģērbi, malvine.lv košās rotas un šarmantie apģērbi, tirdziņā pašmāju autoru darinātās pērles galdā liks veikals M50, savukārt svētku un siltuma sajūtu piedāvās sveču zīmols Latvian Lights. Mazākos apmeklētājus gaidīs gan koka rotaļlietas Eco Toys Latvia, gan jau iemīļotais bērnu apģērbu zīmols Hebe un daudzi citi Latvijas zīmoli gan lieliem, gan maziem.

“Novembris ir īpašs mēnesis ikvienam Latvijas iedzīvotājam, tāpēc mums radās doma par vasaras sezonā tik ļoti iecienītā Riga Flea Market tirdziņa speciālizlaidumu Go Latvian!. Tirdziņa mērķis ir sapulcināt mīlētus Latvijas zīmolus un šo zīmolu cienītājus noteiktā vietā un laikā, lai ikvienam interesentam Latvijas svētku mēnesī būtu iespēja rotāties, savu ikdienas tēlu vai mājas interjeru papildinot ar kādu skaistu un īpašu Latvijā radītu lietu,” skaidro biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja Elīna Stelcere.

Tirdziņa apmeklētāji būs laipni gaidīti no plkst. 11.00 līdz 15.00. Tirdziņš norisināsies mājīgajā Spīķeru kvartālā. Ieeja pasākumā – bez maksas. Papildu informācija: spikeri.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl