Spīķeros notiks sezonas otrais krāmu tirdziņš

Komentāri
Spīķeros notiks sezonas otrais krāmu tirdziņš
Publicitātes foto

Šīs sezonas otrais brīvdabas krāmu tirdziņš Riga Flea Market Spīķeru radošajā kvartālā norisināsies sestdien, 9. maijā, no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Starp Riga Flea Market pārdevējiem būs sastopami vinila plašu un Rīgas porcelāna kolekcionāri, tirdziņā varēs iegādāties interjera priekšmetus un 20. gs. mēbeles, kas ieguvušas jaunu dzīvi, kā arī tiks pārstāvēti vairāki pašmāju modes zīmoli, piemēram, Olga Re, WAY*, Woodstock boutique un citi.

Tirdziņš paplašinās

Šajā sezonā Riga Flea Market attīstās un tirgotāju skaits ar katru tirdziņu aug. ”Ar katru 2015. gada tirdziņu redzams, ka palielinās interese gan no tirgotāju, gan apmeklētāju vidus, un esam ļoti priecīgi, ka tuvojamies savam mērķim – Eiropas lielāko pilsētu krāmu tirdziņiem,” teic biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja Elīna Stelcere.

Brīvdabas koncertu sezonas atklāšana

No 13. maija trešdienās plkst. 19.00 Spīķeru kvartālā visas vasaras garumā norisināsies unikāla 18 brīvdabas koncertu sērija. Koncerti iecerēti kā īpaši Spīķeru skatuvei veidoti, iekļaujot gan vēl nebijušas sadarbības, gan pirmatskaņojumus, gan īpašas koncertprogrammas u.c. Visas sezonas garumā koncertos tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri – džezs, fanks, blūzs, populārā mūzika, indie, soul ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un daudzveidīgu dzīvo mūziku. Tāpat katrs koncerts tiks papildināts ar unikālu DJ setu sadarbībā ar Rīgas DJ skolu.

Atklāšanas vakara mākslinieki Deniss Paškevičs un Funk Therapy ir viena no vadošajām fanka mūzikas grupām Baltijas valstīs, kas atskaņo oriģinālmūziku labākajās fanka tradīcijās.

Deniss Paškevičs ir saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā, savos mūzikas pamatos izglītots gan akadēmiskās, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos. Daudz iedvesmojies un smēlies idejas leģendārā saksofonista un komponista Džona Koltreina daiļradē.

Spīķeru Brīvdabas koncerti norisināsies kvartāla plašajā un mājīgajā laukumā katru trešdienu līdz 16. septembrim. Ieeja – bez maksas. Papildu informācija: spikeri.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl