Spice Girls nākamgad apvienosies uz vēl vienu koncertturneju

Komentāri
Spice Girls nākamgad apvienosies uz vēl vienu koncertturneju
Foto: YouTube

… diemžēl bez Viktorijas Bekhemas, taču bez viņas apvienībā joprojām paliek četras, un nākamgad, kad tiks svinēta Spice Girls superhīta Wannabe 20 gadu jubileja, viņas dosies vēl pēdējā pasaules koncertturnejā, ziņo The Guardian.

Džerija Halivela, Emma Bantone, Mela Sī un Mela Bī, atsaucoties uz The Sun publiskoto informāciju, nākamgad priecēs tos, kuri 90. gados plēsa matus šo meiteņu dēļ. Par godu šim paziņojumam, piektā dalīniece, kura tūrē nepiedalīsies, savā tviterprofilā pat iepostojusi īpašu veltījumu savām meitenēm, ar tekstu “Mīlu savas Spice Girls!”

Šī meiteņu apvienība nav nekāda parastā sētas grupele, bet gan veiksmīgākā daiļā dzimuma grupa mūzikas vēsturē. Viņas ir pārdevušas 75 miljonus (!) albumu kopiju un topu pirmajās vietās kopumā nonākušas ar deviņām dziesmām. Pateicoties saviem sasniegumiem, meitenes tikušas iepazīstinātas ar Karalisko ģimeni, fotogrāfējušās kopā ar Nelsonu Mandelu, kā arī uzstājušas uz vienas skatuves ar leģendāro Lučāno Pavaroti.

FOTO

1998. gadā Halivela grupu pameta, taču tas netraucēja “spicajām meičām” turpināt kvartetā, taču arī viņas 2001. gadā nolēma savas darbības turpināt solo projektos. 2012. gadā Londonas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā pēc vairāk kā 10 gadu pārtraukuma pasaule kvinetu ieraudzīja atkal uzstājamies, un nākamgad bez vienas no dalībniecēm viņas viesosies pasaules lielākajās pilsētās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl