2 komentāri

Nākamajā mēnesī Losandželosā no 14. līdz 16. jūnijam norisināsies Elektroniskās izklaides Expo izstāde E3, kurā apmeklētāji uzzina par jaunākajām spēlēm, apskata tās demo versijas, bet visaizraujošākā un gaidītākā lieta šajā pasākumā pavisam noteikti būs ilgi gaidītās videospēles Resident Evil 7 izziņošana.

Izstrādātāji Capcom jau tagad saka, ka spēle atgriezīsies vecajās sliedēs, cenšoties pārbiedēt katru, kurš to spēlēs. Viņi saprot, ka visas spēles, kuras iznākušas kopš Resident Evil trešās daļas, tikušas centrētas uz šaušanu jeb FPS žanru. Šoreiz tā vairs nebūs! Spēli izlaist paredzēts 2017. gada otrajā ceturksnī, bet nav izslēgts, ka precīzs datums tiks paziņots pēc mēneša jau pieminētajā izstādē E3.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Kuzja
  +1 +1 0

  Kuzja

  Tas laikam saistīts ar to ka Japāņi ir ļoti slikti programmisti, un nekad nav mācējuši parezi izmantot grafiskos dzinējus, un to iespējas. Paskaties uz viņu ātomelektro stacijām-tās ir zemāka līmeņa, kā černobiļas sprāgonis. Mobilie telefoni zem jebkādas kritikas līmeņa. Automašīnas ar kurām tehnisku kļūdu pēc visi sitās nost. Tā ir tauta, kas runājot ar tevi pielieto īpašu melu metodi. Paši viņi neko nekad nav izgudrojuši, bet tāpat kā krievs-visas tehnoloģijas ir nozaguši.Un tikai tapēc, ka ir maza sala attiecībā pret Krieviju neatļaujas īpaši ražot brāķus. Bet no otras puses viņu kondensatori nav nevienam vajadzīgi, tie iztur 1.5 reizes vairāk kā parastie, taču piemēram mātesplates citas detaļas nav paredzētas tādam darba laikam, un šeit vairs nav balansa. Viena daļa ir labi kondensatori, bet pārējā ķīnas musors!
 • Guņa
  +1 +1 0

  Guņa

  Nākuši pie prāta- tas ir maigi teikts. Galvenā spēles daļa ir spēle iekšā spēlē, kas saistās ar nenormāli ilgo laiku veltītu durvju virināšanai. Tu spēlējot tik daudz laika nepavadi, kā virinot ēkas durvis. Katras durvis tur ir, kā atsevišķa animācija/filmiņa, un kaut kāds sevišķi īpašs moments. Tā kā nevar sarast to spēles izgatavotāju domu, kapēc jāanimē katra durvju virināšana. Atvēri/aizvēri, sekundes simtdaļa-pārejam jaunā iztabā, un lieta darīta, bet te skaties katrām durvīm īpašu filmiņu. Kas tā spēle ir paredzēta monstru likvidēšanai, vai virinātājiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl