SPECIĀLREPORTĀŽA: Londonā sācies lielākais šā gada notikums par godu Star Wars

Pievienot komentāru
SPECIĀLREPORTĀŽA: Londonā sācies lielākais šā gada notikums par godu Star Wars
Foto: Skaties.lv

Londonā sācies Star Wars Celebration Europe, kas ir lielākais Zvaigžņu karu fanu pasākums Eiropā šogad. Pasākums sāksies pēc pāris stundām šodien un noritēs visu nedēļas nogali. Skaties.lv vēstīs par interesantākajiem šā pasākuma notikumiem, bet pagaidām – kā tas sācies.

Katru dienu ir paredzēti 4 galvenie pasākumi (no kuriem viens cilvēks var apmeklēt tikai divus) un vēl virkne dažādu citu pasākumu, kuriem piekļuve ir neierobežota.

Lai iekļūtu dienas galvenajos pasākumos, ir jāsaņem ieejas aproces, un to var izdarīt tikai attiecīgajā dienā, kad šie pasākumi notiek. Tā nu šodien jau 6 no rīta ieradāmies ExCel izstāžu centrā, lai, izstāvot garās rindās, saņemtu aproces uz diviem pasākumiem, kurus apmeklēsim šodien. Bija cilvēki, kas ieņēma rindu jau vakar un nakšņoja izstāžu centrā, lai aproces saņemtu pirmie šorīt (Aproču dalīšana sākās 6.00).

Cilvēki izstāžu centrā ierodas tērpušies Zvaigžņu karu personāžu kostīmos, dažiem arī ir gaismas zobeni un citi aksesuāri. Pagaidām vēl ir agrs un vairums cilvēku pēc aproču saņemšanas dodas atpakaļ uz mājām, bet dienas pasākumu laikā cilvēku kostīmos būs ļoti daudz.

Video

Viens no īpašajiem pasākumiem, kuru apmeklēsim šodien, būs tikšanās ar aktieri Marku Hamillu (Mark Hamill), kurš atveido vienu no galvenajiem Zvaigžņu karu varoņiem – Lūku Skaivokeru (Luke Skywalker).

Skaties.lv turpinās vēstīt par Star Wars pasākumā notiekošo.

May the force be with you!