Šovakar Rojā viesojas Dailes teātris ar izrādi Prezentācija

0 Komentāru
Šovakar Rojā viesojas Dailes teātris ar izrādi Prezentācija
Publicitātes foto / J.Deinats

Sezonas sākumā Dailes teātris dodas vairākās viesizrādēs – viena no tām – Paula Timrota iestudētā “Prezentācija” – Rojas kultūras centrā būs skatāma jau šovakar.

Šovakar plkst.19.00 Rojas kultūras centrā varēs noskatīties režisora Paula Timrota iestudēto izrādi Prezentācija.

Mēs visi esam spiesti pirkt un pārdot. Reizēm mums par to ir kauns – gan par to, ka pārdodam, gan par to, ka pērkam. Mēs esam iesaistīti šādās pirkšanas un pārdošanas situācijās. Vai esat kādreiz nonākuši pasākumā, kur sākumā parunājas, pēc tam dod ēst un tad mēģina jums kaut ko pārdot? Tā ir ļoti neērta situācija, jo abas puses zina, ka blefo. Katrs par to ir dzirdējis vai kaut reizi piedalījies. Šķiet, to sauc par tiešo tirdzniecību. Starp pārdevēju un pircēju pastāv savdabīgs naids. Viens otru necieš, bet abi piedalās darījumā. Kā lai mēs pārdzīvojam šīs neglītās situācijas, kurās dzīve mūs piespiež nonākt?

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Mēs visi esam atkarīgi no tiem, kam sniedzam pakalpojumu vai pārdodam preci. Teātris nav izņēmums! Arī te visu laiku notiek strīds starp mākslu un izklaidi. Teātris grib ēst, bet nauda pieder skatītājam! Ko darīt?! Lūk, par to arī ir šī izrāde!

Lomās šajā izrādē Ērika Eglija, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Gints Grāvelis, Dārta Daneviča un Gints Andžāns, kurš par Laimja lomu šajā izrādē saņēmis Spēlmaņu nakts 2013/2014 balvu kā Gada aktieris otrā plāna lomā.

0 Komentāru