Komentāri
Šonakt Ziemeļu puslodē būs vērojams daļējs Saules aptumsums
Saules aptumsums Losandželosā. Foto: Ben K Adams, Flickr.com

Saules aptumsums būs novērojams naktī uz 24. oktobri Ziemeļamerikā, Čukču pussalā, Klusā okeāna ziemeļos un Ziemeļu Ledus okeānā pie Amerikas krastiem, vēsta astrologs Juris Kauliņš.

Aptumsuma maksimums tiks piedzīvots plkst. 0:44:28 (pēc Latvijas laika) Kanādas ziemeļos.

Latvijā šis aptumsums nebūs redzams. Zinātnieki noskaidrojuši, ka Latvijā nākamais daļējs Saules aptumsums būs vērojams 2015. gada 20. martā ap 9.46, bet pēc tam pilnais Saules aptumsums gaidāms tikai 2142. gada 25. maijā.

Saules aptumsums ir Saules, Zemes un Mēness stāvoklis, kad Mēness nostājas starp Sauli un Zemi, tādā veidā pilnībā vai daļēji aptumšojot Zemes virsmu. Vizuāli uz Zemes esošs novērotājs redz daļēji vai pilnībā aizsegtu Sauli.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl