Šonakt Rīgā notiks Harija Potera dzimšanas dienas svinības

Pievienot komentāru
Šonakt Rīgā notiks Harija Potera dzimšanas dienas svinības
Flickr

Nakts uz svētdienu, 31.jūliju, īsteniem Harija Potera faniem nav domāta gulēšanai. Šonakt Rīgā notiks burvja dzimšanas dienas svinības, atzīmējot arī jaunās lugas Harijs Poters un nolādētais bērns grāmatas versijas iznākšanu.

Par godu britu rakstnieces Džoannas Ketlīnas Roulingas grāmatu varoņa Harija Potera dzimšanas dienai, naktī uz svētdienu Jāņa Rozes grāmatnīcā, Krišjāņa Barona ielā 5, tiks svinēta gan Potera dzimšanas diena, gan jaunās lugas Harry Potter and the Cursed Child grāmatas versijas atvēršana.

Svinības un jaunās grāmatas atvēršanas svētki grāmatnīcā notiks maģiskā laikā –  plkst.2 naktī. Harija Potera fanus gaidīs gan cienāšanās ar ķirbju mafiniem, gan arī iespēja par īpašu cenu iegādāties jauno grāmatu.

Jaunā grāmata ir dramaturga Džeka Torna luga, kas ir balstīta uz oriģinālo Dž.K.Roulingas stāstu, kas ir jau astotais autores darbs Harija Potera sērijā, un tajā ir aprakstīta Harija Potera dzīve deviņpadsmit gadus pēc notikumiem grāmatu sērijas daļā Harijs Poters un Nāves dāvesti. Grāmata iznāks dienu pēc lugas pirmizrādes Londonas Palace Theater teātrī, uz kuru visas biļetes ir pilnībā izpārdotas līdz pat nākamā gada maijam.

AFP

AFP