Šonakt pilnmēness! Zinātnieki apgalvo, ka tas mūs neietekmē, vai tiešām?

1 komentārs
Šonakt pilnmēness! Zinātnieki apgalvo, ka tas mūs neietekmē, vai tiešām?
Foto: Flickr

Jau gadsimtiem ilgi cilvēci ir biedējis pilnmēness un tā ietekme un sabiedrību. Pastāv uzskats, ka pilnmēness laikā ne vien rādās murgi, bet arī pieaug negadījumu skaits, operācijas norit daudz komplicētāk un cilvēki sajūk prātā. Vai tā ir un ko par to saka zinātnieki?

Pasaulē ir veikti vairāk nekā 100 dažādi pētījumi, lai noskaidrotu, ko par mēness ietekmi saka skaitļi un statistika. Nevienā no šiem pētījumiem tā arī nepierādījās mēness negatīvā ietekme. Maigi izsakoties, zinātnieki tās nosaukuši par ”pupu mizām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr dažādu nozaru pārstāvji uzskata citādāk. Piemēram, britu policija pilnmēness laikā strādā pastiprinātā režīmā, ik pilnmēnesi pieaicinot papildspēkus.

Šovakar pie debesīm vērojams pilnmēness, tāpēc drošs paliek nedrošs esam sagatavojuši topu ar lietām, kuras darīt vai nedarīt un ar ko rēķināties.

FOTO

TOP komentāri

  • Guntis Dzelme
    0 0 0

    Guntis Dzelme

    Meness atrodas aiz zemeslodes pret sauli'un to neazsdz zemes ena,redzamo menes pusi saule apspid pilniba un menes vrsma atstaro redzamas gaismas nesejus fotonu vilnu kvantus.Nevienam neko tas nekaite,tikai pasu nezinasanu iedomu bailes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl