Komentāri
Sokolovs: Manuprāt, ir muļķīgi cilvēkus dalīt pēc orientācijas
FOTO: Aleksandrs Sokolovs

Pēc ārlietu ministra Edgara Rinkeviča atklātā paziņojuma par savu netradicionālo orientāciju, Latvijas sabiedrībā rasiījušās plašas diskusijas. Par šo tematu viedokli paudis arī plaši pazīstamais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs. ”Es neesmu gejs. Neesmu pat biseksuāls. Vīrieši man nekad nav izraisījuši dziļas jūtas un nekad nav piesaistījuši seksuāli. Toties, man nav aizspriedumu. Man nav bailes no savām domām, savām jūtam un savām vēlmēm,” savā Facebook profilā paudis Sokolovs.

Fragments no Sokolova pēdējā ieraksta Facebook.com:”Manuprāt, ir muļķīgi cilvēkus dalīt pēc orientācijas, jo kritēriji šādam sadalījumam ir ļoti neskaidri- kurš skaitās gejs un kurš neskaitās? Piemēram, vīrietim patīk sekss trijatā – kad ir divi vīrieši un viena sieviete- viņš uzskata, ka divi puiši var sniegt meitenei daudz vairāk baudas. Viņam patīk variants, kad vagīnā vienlaicīgi ir divi locekļi. Viņam patīk sajūta, kad otrs loceklis spiežas pie viņa locekļa. Vai viņš ir gejs? Es uzskatu, ka dalīt cilvēkus pēc seksuālas orientācijas ir tikpat bezjēdzīgi kā dalīt pēc matu krāsas vai pēc tā, kas kuram garšo.”Pilnu rakstu lasiet šeit.
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl