Sokolovs atklāj savu noslēpumu, kā iespējams visas savas klientes nofotografēt skaisti!

Komentāri

“Man dzīvē notika liels notikums – es uzrakstīju grāmatu, kuru rakstīju trīs gadus,” Bez Tabu Dzīves smalkumiem pastāstīja skandalozais fotogrāfs, kādreizējā sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājs un Dejo ar zvaigzni dalībnieks Aleksandrs Sokolovs. 184 lappušu veikumā ir apkopoti 80 viņa paša piedzīvoti stāsti.

Es ilgi domāju, kuru modeli nofotogrāfēt vākam – kaut kādu esošo vai bijušo draudzeni, bet tad citas sievietes apvainosies. Ņemt kaut kādu meiteni no aģentūras, tam arī nav nekāda sakara. Un tad es sapratu, ka viena no skaistākajām sievietēm, kuru pazīstu, ir mana vizāžiste Katrīne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs Sokolovs vēlas lauzt stereotipu, ka fotografēt var tikai ļoti slaidas sievietes. Zemāk noskaties Bez Tabu Dzīves smalkumu materiālu, kurā Baiba Runce centās noskaidrot, kā viņam izdodas nofotografēt visas savas klientes tik skaisti.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl