Šokolādes tērpi sajūsmina modes pazinējus

Komentāri
Šokolādes tērpi sajūsmina modes pazinējus
Foto: AFP/ LETA

Daudziem, iespējams, tas vairs nav nekāds brīnums, ka šokolādi var ne tikai ēst, bet izmantot arī citādāk. Modes skate Parīzē skatītājus pārsteigusi ar dažādiem no šokolādes darinātiem tērpiem.

Sadarbojoties dizaineriem un konditoriem, tapušas īpašas no šokolādes veidotas kleitas. Skatītāju lielāko sajūsmu izraisījusi kleita un cepure, kas veidotas no šokolādes tauriņiem. Neparasto tērpu veidotāji atzinuši, ka pats grūtākais bijis nodrošināt, lai šokolāde neizskustu. Arī tērpu demonstrēšana modelēm prasīja zināmu izveicību, lai trauslos darinājumus nesalauztu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šokolādes tērpu modes skate atklājusi Salon du Chocolat pasākumu, kas ik gadu pulcē simtiem pasaules labāko konditorejas meistaru.

Skaties foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl