Komentāri
Šokējošs salīdzinājums: kamēr Vācijā ēd par 250 eiro nedēļā, tikmēr – Čadā par vienu eiro…
Butāna, Namgaju ģimene, vidēji uz pārtiku nedēļā tiek tērēts - 4,67 eiro (Foto: facebook.com/Avantgardens.org)

Lai gan mums visiem savu problēmu pietiek, nekad nenāk par ļaunu “izkāpt” no savas ikdienas un ieskatīties citur, lai saprastu, ka varbūt mūsu ikdienas likstas nav nemaz tik lielas vai arī nemaz nevar nosaukt par likstām…

Lai gan šis pētījums nav nekas jauns, lieku reizi der atgādināt, cik mums apkārt viss tomēr ir salīdzinoši pieejams, ja par piemēru ņemam Čadu, kur ciemi dzīvo tuksnešos un ar auglīgu zemi viņi īpaši lepoties nevar. Tur vienā ģimenē, kur tiek audzināti vismaz 4-5 bērni, par ēdienu maksātspēja ir vien nedaudz pāri vienam eiro nedēļā (!), turpretī, piemēram, vidusmēra ģimene Hamburgā, kur ģimenē ir divi bērni, par ēdienu spēj atļauties iztērēt vairāk nekā 250 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo trako pētījumu, kurā piedalījās ģimenes no tādām pasaules vietām kā Gvatemala, ASV, Francija, Mongolija, Grenlande, Polija u.c., veica divi vīri, amerikāņi Pīters Menzels un Feits Daluisio. Apceļojot planētu, viņi beigu beigās izdeva fotogrāmatu, kurā ir apkopojums teju no katras pasaules valsts, un to arī tagad var iegādāties e-vietnē Amazon.com.

Lūk, neliels ieskats viņu darbībā!

P.S. Jāņem vērā, ka šie dati apkopoti pirms diviem gadiem, tāpēc dolārus pret eiro rēķinājām pēc mūsdienu kursa jeb 1 pret 0,92.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl