Šokējoši: Simpsonu “multenes” veidotāji Trampa ievēlēšanu paredzēja… pirms 16 gadiem!

1 komentārs
Šokējoši: Simpsonu “multenes” veidotāji Trampa ievēlēšanu paredzēja… pirms 16 gadiem!
Foto: AFP/LETA

Šī nav pirmā reize, kad “multenīte” izceļas ar pareģa spējām, taču šajā viņi pārsteiguši paši sevi – jau pirms 16 gadiem viņi savās sērijās iekļāva Trampa ievēlēšanu kā brīdinājumu paši savai valstij, ka kaut kas ir jāmaina. Šonakt viņu pieņēmums piepildījās, jo šorīt no rīta kļuva zināms, ka nākamos četrus gadus ASV vadīs tieši Donalds.

Sērijā ar nosaukumu Bārta nākotnē, kas iznāca 2000. gada martā, Liza mantoja prezidenta amatu no Trampa. Dens Grīnijs, viens no Simpsonu autoriem, tabloīdam The Hollywood Reporter atzina: “Tas bija brīdinājums Amerikai! Tā šķita kā loģiska pēdējā pietura pirms bezdibeņa. Mēs šo izdomājām, jo tas bija kā brīdinājums, ka mūsu valsts kļūst pilnīgi traka.”

Video

Cits Simpsonu autors Mets Greinings izdevumam The Guardian atzina: “Tramps bija pats absurdākais prezidents, kādu tajā laikā varējām iedomāties, un tā izrādījās patiesībā! Tā vairs nav satīra.”

TOP komentāri

  • Mārdža
    0 0 0

    Mārdža

    tas tāpēc, ka 2000.gadā Tramps īsu brīdi bija Reformu partijas prezidenta kandidāts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl