Šokējoši! Pusaudzis krāsojas kā meitene un kļūst par meiteņu žurnāla vāka modeli

Komentāri

Par populārā tīņu meiteņu žurnāla CoverGirl vāka modeli kļuvis puisis, kurš ikdienā lieto grimu…un uzkrāsoties prot labāk, nekā viena otra meitene!

17 gadus vecais vidusskolnieks Džeims Čārlzs dzīvo Ņujorkas štatā kopā ar saviem vecākiem un brāli, un savā brīvajā laikā labprāt un pilnīgi par baltu velti veido grimu draugiem. Tas nebūtu nekas pārsteidzošs, ja vien arī pats Džeims ikdienā nekrāsotos. Puisis ir pilnīgi apsēsts ar glamūru un dekoratīvo kosmētiku. Savā Instagram kontā, kuram ir teju 650 tūkstoši sekotāju, un YouTube kanālā, uz kuru parakstījušies vairāk nekā 90 tūkstoši, Džeims publicē dažādus mācību video, kuros rāda, kā izveidot mākslīgus vasaras raibumus vai ar mirdzošiem fliteriem papildināt acu grimu.

Video

Plašāku uzmanību Čārlzs izpelnījās pēc tam, kad viņa Tvitera ierakstu, kurā puisis bija paudis neapmierinātību ar skolā uzņemtajām fotogrāfijām, kurās nebija pietiekami labi izgaismoti viņa vaigu kauli, un kuras tāpēc bija jāpārfotografē, pārpublicēja dziedātāja Zendaja.

Tas, ka Džeims kļuvis par žurnāla CoverGirl jaunākā numura seju, kārtējo reizi aktualizē jautajumu par tradicionālajām dzimumu robežām modes un skaistuma industrijā, kā arī pierāda, ka arvien pieaug interneta slavenību pulks, kuras savu atpazīstamību nodrošina caur sociālajiem tīkliem.

Lasi vēl