Komentāri

Internetā nopludināts video, kurā kādreizējās britu supergrupas The Beatles līderis – nelaiķis Džons Lenons – kāda koncerta laikā, kas, visticamāk, tika veltīts bērniem, kas cieš no garīgām slimībām, diezgan atklāti ņirgājies par viņiem.

Publiski gan neviens šo video nav atļāvies komentēt, bet šis ir tikai vēl viens pierādījums tam, ka Lenonam bija ļoti skarbs humors, kas atklājas arī šajā materiālā. Tiesa, daudzi tajā laikā pie leģendārā komponista izteikumiem bija jau pieraduši, bet tas nemaina to, ka lielākie pasaules tabloīdi jau paspējuši nopublicēt šo video un nosodīt viņa rīcību.

FOTO

Lenons mira 1980. gadā, kad Ņujorkā viņu ar vairākiem šāvieniem nogalināja kāds fanātisks fans vārdā Marks Čepmens. Leģendas vēsta, ka viņa slepkavam pēc nodarītā esot vaicāts, vai viņš pats saprotot, ko ir izdarījis, un viņa atbilde bija šāda: “Jā, es nogalināju Džonu Lenonu!”

P.S. Cilvēkiem ar vājiem nerviem neiesakām šo video skatīties!

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl