Šodien vārtus ver Positivus festivāla telšu pilsētiņa

Pievienot komentāru
Šodien vārtus ver Positivus festivāla telšu pilsētiņa
Publicitātes foto

Positivus festivāla vārti apmeklētājiem tiks atvērti piektdien, 15. jūlijā, taču jau šodien pirmie apmeklētāji var sākt iekārtoties Telšu pilsētiņā, kur vakarā sāksies iesildīšanās festivālam ar DJ Hot Sound uz stilīgā Red Bull Volvo Sugga ”skatuves”, informē festivāla rīkotāji.

Positivus Telšu pilsētiņa, kas pērn uzņēma 16 tūkstošus apmeklētāju, tiks atvērta šodien plkst. 17.00, kad darbu uzsāks arī festivāla oficiālā autostāvvieta. Check-In punkts pie ieejas Telšu pilsētiņā darbosies bez pārtraukuma līdz pat pirmdienas plkst. 01.00, savukārt apmeklētāji tajā varēs uzturēties līdz pirmdienas plkst. 17.00.

Biļete ieejai Telšu pilsētiņā derīga tikai komplektā ar derīgu festivāla ieejas biļeti. Vienas dienas biļete komplektā ar telts vietas biļeti nodrošina iekļūšanu Telšu pilsētiņā tās dienas laikā, kurā ir derīga iegādātā festivāla biļete. Biļete ieejai Telšu pilsētiņā ir jāiegādājas arī katram VIP koka mājiņas un Gandrs Rent-a-Tent telts iemītniekam, kuri ir samaksājuši par šīm naktsmājām. Festivāla apmeklētāju ērtībām Telšu pilsētiņā būs pieejama mantu glabātuve, duša par 3 eiro un mobilo tālruņu uzlāde, izmantojot savu lādētāju par 1 eiro.

Positivus festivāla teritorija tiks atvērta piektdien, 15. jūlijā, plkst. 12.00, savukārt Check-In punkti pie abām festivāla ieejām Salacgrīvā darbosies jau no plkst. 11.00. Lai nebūtu jādrūzmējas rindā pie ieejas, Positivus trīs dienu biļetes pret festivāla aproci joprojām var apmainīt arī Rīgas Check-In punktā koncertzālē Palladium, Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas), kas šodien darbojas no plkst. 12.00 līdz plkst. 20.00, bet festivāla pirmajā dienā – no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00.

Biļetes īpašniekam jebkurā Check-In punktā pēc savas aproces jāierodas personīgi, jo tā uzreiz tiks aplikta ap roku. Biļetes ir viegli kopēt un pavairot, taču ikvienas biļetes unikālo svītrkodu noskenēt var tikai vienreiz. Lai pie festivāla ieejas nebūtu jāpiedzīvo rūgti brīži ar jau izmantotu biļeti, festivāla rīkotāji aicina nekļūt par iedzīvoties kāru krāpnieku upuriem un neiegādāties biļetes ”no rokas”.

Darbu sāk arī festivāla oficiālā stāvvieta

Ierodoties Salacgrīvā, sekojiet ceļa malā izvietotajām norādēm un pirms došanās uz festivāla teritoriju novietojiet automašīnu stāvvietā! Maksa par iebraukšanu Positivus oficiālajā autostāvvietā ir 10 eiro, un tā tiek noteikta par katru iebraukšanas reizi neatkarīgi no stāvvietā pavadīto stundu skaita. Ja festivāla laikā paredzēts vairākkārt iebraukt un izbraukt no autostāvvietas, iesākām iegādāties abonementu, kura cena iepriekšpārdošanā ir 25 eiro. Automašīnā ir atļauts nakšņot, taču stāvvietā ir aizliegts būvēt teltis vai nojumes, kā arī izmantot grilu un citas tml. ierīces, kā arī kurt ugunskurus. Ar festivāla noteikumiem plašāk var iepazīties positivusfestival.com.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājaslapā sadaļā Programma, kā arī aplikācijā Positivus ’16, kas bez maksas pieejama App store un Google Play veikalos.

Festivāla biļešu cenas

Saistībā ar atcelto Elijas Goldingas koncertu, biļešu cenas ieejai Positivus festivālā festivāla norises laikā saglabāsies iepriekšējās. Festivāla biļetes nopērkamas positivusfestival.com, Biļešu servisa kasēs un interneta vietnē, kā arī Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 90 eiro, ar telts vietu – 98 eiro. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam tikai piektdien, sestdien vai svētdien – 50 eiro. VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam – 250 eiro. Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10 eiro. Visas biļetes bez komisijas maksas var iegādāties Positivus festivāla mājaslapā.