Šodien sākas Baltās Žurkas gads: Austrumu horoskops 2020. gadam

0 Komentāru
Šodien sākas Baltās Žurkas gads: Austrumu horoskops 2020. gadam
PIXABAY

25. janvārī saskaņā ar Ķīniešu kalendāru noslēdzas Dzeltenās Cūkas gads un vadības grožus savām rokās ņem Baltā Metāla Žurka, kura toni noteiks līdz pat 2021. gada 11. februārim. Ko mums sola žiperīgā un izmanīgā dzīvnieciņa klātbūtne, Skaties.lv pastāstīja astroloģe Ivonna Dzelme.

Daudzi no mums, jau sagaidot jauno gadu pēc Rietumu tradīcijas, steidzās izdabāt nākamā gada kundzītei Žurkai, tērpjoties baltā un rotājoties ar sudrabu vai metāliskiem aksesuāriem. Tikai vai tas bija pa prātam Cūkai, kura vēl visu janvāri nebūt negrasījās atstāt savu godam pelnīto aizgaldu un savas valdīšanas izskaņā steidzās demonstrēt savu ietekmi un diktēt savu dzīves kārtību.

”Cerībā un ticībā, ka Cūka aizies ar mieru, 25. janvārī, solidarizējoties ar Austrumu tradīciju, sumināsim jauno pilntiesīgo gada pavēlnieci Balto Metāla Žurku!” aicina astroloģe Ivonna Dzelme.

Gadu simbolizē pirmelements vīrišķais (jaņ) metāls, ko asociē ar kātu vai stumbru, un tā caurstrāvojošā enerģija ir zemes zars, kas ir ūdens elements. Kopumā šī kombinācija ir harmoniskāka par iepriekšējā gada irdeno zemi, zem kuras plūda tumšie pazemes ūdeņi.

”Tomēr nebūsim naivi, jo Jaņ Metāls ir gana destruktīvs un arī Žurkas ūdens vairāk atgādina agresīva okeāna enerģiju. Jaņ Metāls līdzinās milzīgam metāla bluķim, tāpēc tas simbolizē kuģus. Tā kā Jaņ Metālam nav Zemes atbalsta, tas turas uz Ūdens, iespējamas kuģu katastrofas un ēku sabrukšanas.

Vēl jo vairāk, absolūti iztrūkst Uguns elements, lai kontrolētu spēcīgo Ūdens enerģiju, tāpēc varam saskarties ar ūdens un uguns nelaimēm. Tā kā Metāls un Ūdens ir aukstie elementi, cilvēki būs tendēti uz vardarbību, aizstāvot savu pārliecību un tiesības, kas izpaudīsies kaislīgos protestos, dusmīgās demonstrācijās un grautiņos,” Austrumu kultūrvēstures pētnieku un Fen šui Meistu Reimondu Lu citē Dzelme.

Jau zināmā un trivializētā mitoloģiskā teika vēsta, ka pie Budas Jaungada priekšvakarā pirmā ieradusies Žurka, kaut gan ne bez viltus un izmanības. Lūgusi Vērsim viņu aizvest, bet nonākot galā, nolēkusi no Vērša muguras un aizsteigusies priekšā. Tātad 2019. Cūkas uzraudzības gads noslēdza 12 gadu ciklu, un 2020. Žurkas gads uzsāk jauno ciklu cerībā par evolūcijas spirāles nebeidzamo augšupeju.

Foto: PIXABAY

Bet ko mēs izjūtam, uzlūkojot žiperīgo gada totēmu Žurku? Te radikāli atšķiras Austrumu un Rietumu asociāciju tradīcijas. Piemēram, Indijā tieši žurkas mugurā pārvietojas gudrības un zināšanu dievs Ganešs, Japānā žurka ir laimes simbols, bet Ķīnā tā ir īsta nacionālā varone, jo tieši žurka aizsenos laikos badacietējiem atnesa rīsus. Ķīnas mitoloģijā žurkai piedēvē gudrību, mērķtiecību, pacietību, spēju analizēt savu rīcību, apķērību un labu atmiņu. Daudzās austrumu zemēs žurka ir vispārpieņemts bagātības simbols.

Savukārt mūsu priekšstati un sajūtas par šo dzīvnieku ir būtiski atšķirīgi, kaut gan nevaram noliegt tās milzīgo dzīvesspēku, izmanību, intuīciju un pielāgošanās spējas.

”Žurkas gads kā jaunā cikla aizsācējs simbolizē jaunas dienas dzimšanu un sajūtas, kas mūs pārņem, no rīta pamostoties. Līdz pat 2021. gada 11. februārim pirmie rīta mirkļi būs maģisks laiks, laiks kad savai dzīvei piešķilt saullēkta dzirksti, iedvesmu jauniem sākumiem,” norāda astroloģe.

Globālos mērogos raugoties, iepriekš aprakstītais norāda, ka daudzās vietās var saasināties iepriekš apslāpētie konflikti, pieņemsies spēkā protesta kustības pret visāda veida apspiešanām un netaisnībām. Turklāt var sagaidīt visai brutālu apiešanos ar šo kustību dalībniekiem. Visas ideoloģijas un propagandas kampaņas tiks ietērptas skaistos un melīgos vārdos.

Iespējami visai nopietni politiski pārkārtojumi, izmaiņas valdībās un administratīvajās struktūrās. Pasaules ekonomika kopumā kļūs gausāka, un virs dažiem pasaules ekonomiskajiem centriem var savilkties negaisa mākoņi.

Naudas horoskops 2020. gadam: kam zvaigznes sola turīgumu?

Kas notiks tuvākajā apkārtnē un ar mums pašiem?

”Žurkas gadā kļūsim piesardzīgāki, vairāk rūpēsimies par savu veselību un neļausim slimībām ieilgt. Totēma izdzīvošanas instinkts runā arī par labu veselības uzlabojumam. Pieaugs atbildība, gribasspēks un neatlaidība. Kļūsim uzmanīgāki pret sava organisma sūtītajiem signāliem un biežāk novedīsim paredzēto ārstēšanas kursu līdz galam.

Tradicionālajā Ķīnas medicīnā metāla elements atbild par elpošanas orgāniem – plaušām, degunu, ādu. Ūdens elements atbild par nierēm, urīnizvadsistēmu un dzimumorgāniem. Ūdens pārpilnība var radīt šo orgānu disfunkciju. Uguns un zemes elementu iztrūkums norāda uz imunitātes pavājināšanos, nepietiekamu asinscirkulāciju un pazeminātu vitalitāti.

Žurka sevī apvieno šarmu un agresivitāti. Tā ir apbrīnojama krājēja, rausēja. Viņai ir tendence visu pievākt sev un tad tērēt uz nebēdu. Var šķist, ka žurka ir optimistiski darbīga, bet būtībā ir nervozi aizdomīga. Viņa rada nekārtību vai haosu un pati tajā jūtas ļoti organiski. Un nenoliedzami no jebkuras lietas un situācijas visu pirms meklēs savu labumu. Tas liecina, ka gads var būt labvēlīgs visa veida bagātības vairošanai un, protams, tā izšķērdēšanai.

Žurka ir intrigante, mele un vēl piedevām shēmotāja. Radot nekārtību un jucekli, rod iespēju no tā ieraust un aizstiept kaut ko uz savu migu. Uzmanīgi ar likumu, noteikumu un citu priekšrakstu ignorēšanu, jo, lai cik viņa nebūtu izmanīga, iekļūšana slazdā ir visai iespējama.

Neētiska rīcība var izpelnīties sabiedrības nosodījumu un zaudētu karjeru vai statusu. Atjautība un spēja ātri reaģēt uz apstākļu maiņu ir vitāli nepieciešamas īpašības izdzīvošanai,” par to, ko šis gads sola mūsu dzīvēs, stāsta astroloģe.

Kā būs ar to lielo mīlu, ar iemīlēšanās reiboni, ar zvaigžņotām bezmiega naktīm un salauztas sirds sindromu?

”Ooo, žurka mīlestībā būs laimīga, turklāt bez īpašas piepūles un lielām investīcijām šajā pasākumā. Noteikti vairīsies no visāda veida nesaskaņām un strīdiem, dusmošanās vietā pielietojot balto melu taktiku. Ja izdosies pieņemt partnera trūkumus, laime kopā ar mīļoto būs nodrošināta.

Mīlas pārņemtajai gan vajadzētu turēties pie tā, kas jau ir – tā būs drošāk un arī izdevumu mazāk,” skaidro astroloģe un novēl visiem Žurkas apbrīnojamo izdzīvošanas talantu, kas ļaus noslēgt šo gadu mazliet mīļāk, drošāk un pārticīgāk nekā iesākumā.

Attiecību un mīlas horoskops 2020. gadam katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru