Soctīklotāji nikni! Vai Eirovīzijas uzvarētājs jau noteikts pirms fināla un balsot nav jēgas?

2 komentāri
Soctīklotāji nikni! Vai Eirovīzijas uzvarētājs jau noteikts pirms fināla un balsot nav jēgas?
Foto: Eurovisionworld.com

Mikroblogošanas vietnē Twitter.com izvērtusies karsta diskusija – soctīklotāji uztraukušies un uzskata, ka Latvijas pārstāvis jau ir noteikts un fināla balsojums notiks velti.

Skandāla pamatā slēpjas bukmeikeru prognozes. Izrādās, starptautiskie bukmeikeri jau pamanījušies Latvijai “piešķirt” ceturto vietu Eirovīzijas dziesmu konkursā, lai arī mūsu pārstāvis nemaz nav zināms. To pamanījuši, Twitter.com lietotāji pamatīgi “iekarsuši”.

“Saprotu, ka #ltvsupernova uzvarētājs jau ir zināms, tikai par to vēl nav paziņots… Tad kam to fināla raidījumu!?” – diskusiju uzsācis kāds Twitter.com lietotājs. Viņa viedoklim pievienojušies arī citi.

Tomēr satraukumam nav pamata – līdzīgas prognozes bukmeikeri izteikuši arī par citām dalībvalstīm. Tikmēr Polijas nezināmajam pārstāvim jau piešķirta pirmā vieta.

Foto

TOP komentāri

  • Ģirts
  • Murmulis8
    0 0 0

    Murmulis8

    Tas viss ir fufelis, daudziem pat nav zināmas dziesmas un Spānijas 19.vieta ļoti daudziem cilvēkiem liekas smieklīga. Visdrīzāk, ka tā arī pacīnīsies par pirmo vietu. Ja Justs tiks finālā, tad tas jau būs ok. Justam vajadzētu tikt top10!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl