Sociālajos tīklos nopludināta fotogrāfija – grupā Rīgas Modes gaidāmas sastāva izmaiņas?

Pievienot komentāru
Sociālajos tīklos nopludināta fotogrāfija – grupā Rīgas Modes gaidāmas sastāva izmaiņas?
Foto: facebook.com/rigasmodes

Pavisam nesen ar priekšnesumu klubā One One noslēdzās grupas Rīgas Modes Latvijas koncerttūre, kurā tika sniegtas uzstāšanās vairākās pašmāju pilsētās, bet ar to viss nebeidzas. Viņi koncertēs arī dažos lielākajos vasaras pasākumos, no kuriem, spriežot pēc grupas Facebook lapas, vienā gaidāma sastāva izmaiņas, bet kāpēc?

HOLI krāsu festivālā, kas Rīgā, Lucavsalā, norisināsies 9. jūlijā, pie taustiņiem Anetes Stuces vietā stāsies viņas māsīca Sniedze Prauliņa. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – Anetes muzikālais blakus projekts Domenique Dumont, kurā viņa darbojas kopā ar mūziķi Artūru Liepiņu (daudziem pazīstams kā Dunian), tajā pašā datumā ir uzaicināts iesildīt amerikāņu indie un pasaules mūzikas grupu Beirut, kuri uzstāsies Vācijas galvaspilsētā Berlīnē. Tāpēc Rīgas Modes HOLI krāsu festivālā uzstāsies vēl iepriekš neredzētā sastāvā.

Foto

Pēc jaunā albumā – Fantastiski – izdošanas aprīļa sākumā, grupa devās nelielā tūrē pa Latviju, kur viesojās tādās pilsētās kā Ogre, Daugavpils, Liepāja, Cēsis un Rīga, bet vasarā viņi savus fanus priecēs jau pieminētajā HOLI krāsu festivālā (9. jūlijs), kā arī Positivus (15. jūlijs) un Summer Sound (29. jūlijā) festivālos.