Smilšu skulptūras Jelgavā apskatāmas arī vasarā

0 Komentāru
Smilšu skulptūras Jelgavā apskatāmas arī vasarā
Foto: Aigars Hibneris, publicitātes foto

Svētdienas, 12. jūnijā, ar koncertu noslēdzās 10. Starptautiskā Smilšu skulptūru festivāls Summer Signs, kas šogad aizvadīts Āfrikas noskaņās.

Pasaules elpu pasākumā iedvesa ritma grupa Pulsa efekts, kas apmeklētājus aizveda muzikālā ceļojumā apkārt pasaulei. Savukārt grupa Otra Puse skatītājiem sagādāja pārsteigumu – uz skatuves kāpa arī Antra Stafecka un Aija Andrejeva. Vakaru noslēdza Aija Andrejeva ar solo koncertu.

Jelgavas Smilšu skulptūru festivāla desmitgades tēma veltīta Āfrikas iepazīšanai, līdz ar to skulptūrās saskatāmi vairāki dzīvnieku tēli, sākot ar putniem, surikātiem un beidzot ar žirafēm un pērtiķiem. Vispopulārākās šajā gadā ir lauvas, ko savos darbos atveidojuši vairāki tēlnieki. Arī apmeklētāji atzinīgi novērtēja tēlnieku veikumu, un skatītāju balsojumā vislielākās simpātijas izpelnījās Reičelas Stubs (Rachel Stubbs) skulptūra Majestātiski cēls.

Foto

Tie, kuri nepaguva apskatīt smilšu skulptūras festivāla laikā, laipni gaidīti apmeklēt Pasta salu no šodienas, 14. jūnija. Smilšu skulptūru parka darba laiki: darbadienās no pulksten 10 līdz 22, sestdienās un svētdienās no pulksten 11 līdz 21. Ieejas maksa: pieaugušajiem – 2 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro.

0 Komentāru