Komentāri

Svētdien, 12. jūlijā, Mežaparka Lielā estrāde pulcēja skatītāju tūkstošus, kuriem bija iespēja vērot šā gada Skolēnu dziesmu un deju svētku lielkoncertu. Tajā piedalījās 13 tūkstoši dziedātāju no visas Latvijas, un viens brīdis, iespējams, ieies šo svētku vēsturē.

Šī bija pirmā Raimonda Vējoņa uzruna tautai tik lielas “dzīvās” publikas priekšā kā Latvijas Valsts prezidentam. Ņemot vērā viņa pašu pirmo izteikumu uzreiz pēc tam, kad Saeimā tika ievēlēts savā jaunajā amatā – “Nu ko, laikam jāierauj!” -, kas izsauca vētru gan sociālajos tīklos, gan arī visos masu medijos, tam par godu kāds vīru koris brīdī, kad Vējonis tik tikko sāka savu runu, to mazliet patraucēja ar dziesmu “Uz to mums atkal jāiedzer”. Cerams, jaunajam prezidentam ar humora izjūtu viss ir kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl