Smieklīgi: Noklausies, iespējams, pašu pirmo pirdienu simfoniju!

Komentāri

Šķiet, nekad nepienāks tāds mirklis, kad cilvēka izdoma sasniegs robežu, ko pilnībā pierāda šis… jaunums? Grūti to nosaukt vienā vārdā, bet smieklus tas garantē gandrīz par visiem 100%.  

Humora rokgrupa no Britu salām ar nosaukumu Shonky Brothers pavisam nesen nākusi klajā ar savu jaunāko veikumu, kurā viens no biedriem sava ķermenī bija uzkrājis “gāzīti” un palaida to brīvībā. Protams, tas neizpalika bez iemūžināšanās, kas beigās idejas vārdā aizgāja vēl tālāk – viņi pievienoja šim “skaņdarbam” klāt vēl flautu un arfu, beigu beigās, šķiet, arī veselu orķestri, no kā rādās Septiņu toņu pirdiena simfonija.

Neordināru joku cienītājiem iesakām.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl