Komentāri
Smieklīgi no Miljons.com: neizbraucamas ielas un galvassāpes – dabas stihija, kurai latvietis nekad nav gatavs
Foto: Miljons.com

Tautas izklaides portālā Miljons.com, kur atrodami cilvēku iesūtīti, viņuprāt, smieklīgi atklājumi un redzējumi par to, kas notiek viņiem apkārt, aplūkotās tēmas ir visdažādākās. Izcelsim tās gaismā pa vienai un pasmiesimies kopā. Tagad kārta plūdiem, kuri pavasaros un rudeņos mūs mēdz pārsteigt nesagatavotus. Kā jau jebkura dabas stihija.

Milzu lietusgāzes un atkušņi ir viesbiežākie plūdu izraisītāji Latvijā, un bieži vien, piemēram, mūsu ielas pārtop izbraucamas, šķiet, tikai ar laivu. Lūk, dažas fotogrāfijas, kas apkopotas no Miljons.com par plūdu tematiku.

IESŪTI BILDI UN PIEDALIES KONKURSĀ!

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl