Smieklīgi! Neliela kļūme seriāla UgunsGrēks sērijā!

17 komentāri
Smieklīgi! Neliela kļūme seriāla UgunsGrēks sērijā!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījumam Bez Tabu ir vērīgākie skatītāji! To pierāda arī kāda skatītāja iesūtītais fotoattēls no seriāla Ugunsgrēks jaunākās sērijas!

“Sveiki! Ceturtdienas seriāla UgunsGrēks sērijā ieviesusies interesanta kļūda … dabūjām kārtīgi izsmieties! Ar cieņu Andris!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • IVA
  +6 +6 0

  IVA

  PIEKRĪTU, TAK NESKATIETIES, JA SŪDS, KO JŪS TE VARAT GAUSTIES UN ČĪKSTĒT!
 • nekas
  +3 +3 0

  nekas

  kaut kāds stulbums,tur ir iebraucamā vieta,bārs arī,neviena nav uz vietas,vajag zvanīt zvaniņu...priekš kam,sabāz pilnu somu un prom...diemžēl esmu strādājis Bīriņu pilī un zinu ka tas ko rāda filmā,ir slima suņa murgi!
 • Elisa
  +2 +2 0

  Elisa

  Apbrīnojami, cik grūti daudziem saprast kas ir "seriāls" un kas ir "filma uz patiesiem dzīves notikumiem" . Ļoti daudz aizmirst, ka Uguns grēks ir seriāls, tas ir normāli , ka tur notikumi atšķiras no patiesības, tāpēc jau tas ir seriāls. Latviešu Hameleonu rotaļas. Latviešu aktieri ir tiešām malači.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl