Komentāri

Jautrības pilnajā “YouTube” kanāla “FunFace TV” raidījumā “GameFace” iepriekšējā sērijā varēja redzēt, kā tā vadītāji – Kaspars un Norberts – spēlē kādu īpatnēju spēli – “Failman”.

Tajā stāsts ir par kādu puisi, kurš ir tikpat muskuļots, kā labi pazīstamais supervaronis Supermens, kā arī labā griba viņam tikpat liela, bet tie varoņdarbi viņam tādi interesanti. Piemēram, ja stāvi pie bankomāta, kas rāda, ka tev nav naudas, šis supervaronis apzags banku, lai tev šo naudu sagādātu.

Lai labāk izprastu domu, skatieties video!

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl