Smieklīgi: kas notiek ar zagļiem, kad velosipēdam tiek pievienots elektrošoks…

Komentāri

Izjokošanas giganti TwinzTV, kas YouTube vietnē savā kanālā pulcē vairāk nekā miljonu sekotāju jeb abonentu, laiduši klajā savu jaunāko veikumu, kurā tiek parādīts, kas notiek, ja velosipēdam tiek pievienots elektrošoks un kāds braucamo mēģina nozagt.

Velosipēdu zagļi ir aktuāli ne tikai pie mums gada siltajos mēnešos, bet arī citur pasaulē. Tieši šā iemesla dēļ savu velosipēdu nedrīkst atstāt nepieslēgtu nekur, taču, kā būtu, ja tā izdarītu, turklāt speciāli? Turpmāk redzamajā video galvenajā lomā ir kāds “rumaks”, kas tiks nozagts vairākas reizes, taču beigu beigās neviens ar to nekur neaizbrauks. Apskaties, kāpēc!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl