Smieklīgi: kāda pagalma bērni iestājas pret sistēmu

5 komentāri
Smieklīgi: kāda pagalma bērni iestājas pret sistēmu
Foto: facebook.com/solvita.pleinica

Par vienu no pēdējā laika lielākajiem satricinājumiem pašmāju Facebook vidē kļuvis kāds fotoattēls, kurā kāda nama vecākiem tiek aizrādīts par to, ka viņu bērni uzvedoties pārāk nepieņemami. Uz ko atbildēja… paši bērni, un viņi nebija apmierināti ar to, par ko viņiem aizrāda.

“Lūdzu, sekojiet līdzi savu bērnu gaitām ārpus dzīvokļa. Bērni mājā un ārpus tās rada nekārtību, bojā pastkastītes un nereaģē uz aizrādījumiem. Ar cieņu – mājas vecākais!” Tā rakstīts kādā atklātā vēstulē visiem nama iedzīvotājiem, kas rotā kādas kāpņu telpas ziņojuma dēli. To, kādu reakciju tā izraisījusi, skaties bildē, kas meklējama turpmāk!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: facebook.com/solvita.pleinica

Foto: facebook.com/solvita.pleinica

Attēls jau no iepriekšējās nedēļas beigām ceļo pa sociālo tīklu Facebook, un pirmavots ir tā lietotāja Solvita, kuras komentārs arī ir diezgan asprātīgi lakonisks – dusmīgie bērni. :)

FOTO

TOP komentāri

 • kaimiņi
  +1 +1 0

  kaimiņi

  Tagad notiek cīniņš par to, ka bērni pauduši savu viedokli un vēlmes. Solīja, ka, ja pēc mājas renovācijas paliks nauda pāri, tad uzliks kaut kādas jaunas atrakcijas. Nekā nav! Mājas vecākie arī to netaisās organizēt, jo tad, redz, nākšot bērni no citiem pagalmiem un gružošot mūsējo! Tagad bērniem vienīgā atrakcija ir iesiets striķis kokā un viss! Dotajā brīdī ir tikai mājas vecāko intereses, bērnu intereses vispār netiek ņemtas vērā! Ja būtu kādas atrakcijas, tad bērniem aiz bezdarbības nenāktu dumas domas prātā (piemēram pastkastīšu laušana)
  Vieglāk jau, protams, bērniem uzklupt, kaut gan tajā pašā laikā mājas pirmajā stāvā "točkas" bizness zeļ un plaukst, par ko arī visi zin, bet lai to likvidētu netiek nekas darīts!
 • komatiņš
 • Hmm...
  +1 +1 0

  Hmm...

  Ticu, ka "gudrie" - mūsdienu vecāki pamācīja bērnus kā atbildēt!!! Latvijā vecāki kā zaķu mammas piedzemdē un palaiž "pļavā ganīties"... un, ja kas notiek, tad vainīgi ir visi pārējie! Brīnāmies un nevaram pieņemt, ka par katru "sīkumu" ārzemēs tiek atņemtas vecāku tiesības! ( ir, protams, arī Latvijā ideāli vecāki, bet retums )

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl