Smieklīgi: kad novadu laikrakstiem nav, par ko rakstīt…

2 komentāri
Smieklīgi: kad novadu laikrakstiem nav, par ko rakstīt…
Foto: Facebook

Tie, kam ar humora izjūtu viss kārtībā, noteikti šim rakstam pievērsīs uzmanību, jo, šķiet, ar tieši tādu pašu attieksmi strādājis kāda nezināma izdevuma galvenais redaktors. Viena no galvenajām laikraksta kriminālziņām bija par to, ka kāds jaunietis izdzēris svešu odekolonu.

Ir skaidrs, ka Rīgas un citu Latvijas pilsētu mērogu salīdzināt ir neiespējami un to darīt būtu pat nedaudz muļķīgi, tomēr ir nedaudz smieklīgs fakts, ka kādas pilsētas vai ciema viens no lielākajiem attiecīgās dienas notikumiem bijis, citējot: “Zalves pagastā 1988. gadā dzimis vīrietis izdzēra citam piederošu odekolonu.” Ak, ja vien tās būtu lielākas problēmas, par kurām vēl bez savām ikdienā būtu jāsatraucas, vai ne? :) Arī sociālā tīkla lietotājam Ivo tas šķitis pietiekami asprātīgi, lai par to padalītos ar citiem cilvēkiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl