Smieklīgi: kad novadu laikrakstiem nav, par ko rakstīt…

2 komentāri
Smieklīgi: kad novadu laikrakstiem nav, par ko rakstīt…
Foto: Facebook

Tie, kam ar humora izjūtu viss kārtībā, noteikti šim rakstam pievērsīs uzmanību, jo, šķiet, ar tieši tādu pašu attieksmi strādājis kāda nezināma izdevuma galvenais redaktors. Viena no galvenajām laikraksta kriminālziņām bija par to, ka kāds jaunietis izdzēris svešu odekolonu.

Ir skaidrs, ka Rīgas un citu Latvijas pilsētu mērogu salīdzināt ir neiespējami un to darīt būtu pat nedaudz muļķīgi, tomēr ir nedaudz smieklīgs fakts, ka kādas pilsētas vai ciema viens no lielākajiem attiecīgās dienas notikumiem bijis, citējot: “Zalves pagastā 1988. gadā dzimis vīrietis izdzēra citam piederošu odekolonu.” Ak, ja vien tās būtu lielākas problēmas, par kurām vēl bez savām ikdienā būtu jāsatraucas, vai ne? :) Arī sociālā tīkla lietotājam Ivo tas šķitis pietiekami asprātīgi, lai par to padalītos ar citiem cilvēkiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl