1 komentārs
Smieklīgi: kad darba pieteikums iesūtīts “latviešu” valodā jeb iemesls, kāpēc nevajag izmantot “Google Translate”
Lasītāja iesūtīts foto

Portālu Skaties.lv sasniedzis kāds CV, kas paredzēts darba pieteikumam kulinārijas jomā. Šeit uzmanība jāpievērš tā tekstam, jo ir pamatotas aizdomas, ka izmantota “Google Translate” funkcija.

“Mums iesūtīja šādu pieteikuma. Pacēla “garīgo” uz visu dienu. “Google Translate” rullē,” tā iesūtītājs, kurš vēlējās palikt anonīms. Par pieteikuma “kvalitāti” varat pārliecināties paši. Valdījums ar mēlēm: krievu dzimts, latviešu valoda un angļu labi; sagatavot cepešbļodu; prasme lietot virtuvju aprīkojumu – šie ir tikai daži no piemēriem. Pārējos varat apskatīt raksta titulbildē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Tavs vārds
    0 0 0

    Tavs vārds

    Es zinu gadījumu, kad vienreiz CV iesūtīja bildi, kur blakus vēl viens buhars un abi tādā kā pālī :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl