Smadzeņu izplūdums, vecuma izsīkums jeb Latvijas ārstu diagnožu “pērles”

2 komentāri
Smadzeņu izplūdums, vecuma izsīkums jeb Latvijas ārstu diagnožu “pērles”
Foto: Edijs Palēns/LETA

Šīs A4 lapas bilde pa sociālo tīklu Facebook ceļo jau kopš pagājušās nedēļas, un tajās apkopoti slimību profilakses un kontroles centra diagnožu “pērles”. Īpaši jautri būs tiem, kas kaut nedaudz saprot medicīnas terminoloģiju, bet iemest aci iesakām visiem! :)

Kopumā šajā sarakstā apkopoti turpat 50 ārstu izteikti vērtējumi par pacientu veselības stāvokli, kurus var apskatīt attēlā turpmāk. Šajā “sarakstā” radušās tādas diagnozes kā blūšainība, sirds kardiomiopātija, žults fitsula un daudz citas. Smejies vesels! :)

facebook.com/zane.jakobsone.1

facebook.com/zane.jakobsone.1

TOP komentāri

 • Rasma Pudenko
  +1 +1 0

  Rasma Pudenko

  Nu , teiksim taa : aarstiem dzimtaa valoda nav profileejosjais maaciibu un , galvenais , prakses prieksjmets . Vinjiem parociigaak izteikties latiinju valodaa , kura parastajam mirstiigajam vismaz neizraisiis ,, Abpuseeju smadzenju sjoku ,, vai ,,abpuseejas elposjanas celju spazmas ,, lasot sjiis mediciinas terminologjijas peerles .
 • baiba
  0 0 0

  baiba

  Es ar'i negribu slimot, bet visi saskata, ka slikonis es esmu, ka negribu slimot, 'komandiem es ieliku pareizas atzimes, bet zino, ka slims es esmu, nekur darbu nedod, pensionara dos darbu, ja bus slims, tad tas nieru slimiba bus vai nebus ar to alkoholisko nozvirzi, labak iet 'gimenes rajonos un polikliniku, ka nedod darbu, nedodat man vartsarga darbu ar to lielo burtu, bet tadu sakroplotu dailslidotaju pienem pie vartiem ka Irbes stabu, ja tas nav parak nopietni, ka es iemetu kafijas paku par godu slimam cilvekam ar nervu paralizi, kad notiek iemesanaa, es atnesu wonderfull life, bet brigade mani kritizeja un izmeta Nolanu ara no spelem, vai tad tas ir labi, ka tik iet slimnicas un pensionarus neizpeta ka gudrus un stulbus ka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl