Slavens akrobāts pa virvi šķērsos augstceltnes

Komentāri
Slavens akrobāts pa virvi šķērsos augstceltnes
Foto: Reuters/ Scanpix

Amerikāņu akrobāts Niks Valenda, kurš pasauli pārsteidza, pa virvi šķērsojot Lielo kanjonu un Niagāras ūdenskritumu, gatavs jaunam izaicinājumam. Viņa nākamais mērķis ir pa gaisā nostieptu virvi mērot ceļu starp vairākām Čikāgas augstceltnēm.

Pasaulslavenais virves staigātājs Niks Valenda šajās dienās turpina intensīvi trenēties savā dzimtajā pusē Floridas štatā. Jau pēc divām nedēļām – 2. novembrī – viņš atkal gatavojas pārsteigt pasauli. Šoreiz akrobāts, neizmantojot drošības līdzekļus, pa virvi, kas ir vien pāris centimetru plata, šķērsos Čikāgas debesskrāpjus, turklāt to darīs ar aizsietām acīm. Pārdrošo iešanu pa virvi varēs vērot televīzijas tiešraidē. Akrobāta iešana pa virvi Lielajā kanjonā tika pārraidīta 217 valstīs, un tiek prognozēts, ka šoreiz viņu vēros vēl lielāks skaits cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gājiens pa virvi sadalīts divās daļās. Vispirms tiks šķērsoti divi debesskrāpji vairāk nekā 50 stāvu augstumā virs Čikāgas upes. Uzdevumu vēl sarežģītāku padara tas, ka Valendam būs jāiet augšup 15 grādu leņķī. Pēc tam akrobāts pa virvi dosies uz nākamo augstceltni.

35 gadus vecais akrobāts pārstāv tā saukto Lidojošo Valendu ģimeni, kas ar šādu pārdrošu triku veikšanu nodarbojas jau septiņās paaudzēs.

Niks Valenda skaidro, ka, veicot arvien sarežģītākus un bīstamākus uzdevumus, viņš cer iedvesmot cilvēkus noticēt saviem spēkiem.

Lasi vēl