Komentāri
Slaveni mūziķi pārsteidz vilciena pasažierus ar nejaušu koncertu
Foto: EPA/ LETA

Laba mūzika padara vieglākus garus pārbraucienus. Kāda Eurostar vilcienu reisa Londona–Parīze pasažieriem ceļā nevajadzēja ne mūzikas atskaņotājus, ne austiņas. Viņi brauciena laikā bija liecinieki populārās īru grupas Kodaline koncertam.

Starp Eurostar reisa Londona – Dublina pasažieriem “iemaldījušies” arī četri īru grupas Kodaline dalībnieki. Jaunieši šobrīd ir slavas virsotnē. Viņu februārī izdotais dalbums Coming Up for Air nokļuvis pārdotāko albumu pieciniekā Lielbritānijā, bet Amerikā grupas koncerti tiek pilnībā izpārdoti.

Reklamējot savu albumu, īru puiši daudz laika pavadījuši, sniedzot koncertus dažādās stacijas ēkās. Tagad, popularizējot savu jauno singlu Ready, mūziķi nolēmuši iet vēl tālāk un uzspēlēt vilcienā.

Tiesa, pēc savdabīgā koncerta ģitārists Marks Prendergrāsts atzinās, ka, kājās stāvot, spēlēt ģitāru vilcienā, kas joņo ar ātrumu ap 300 kilometri stundā, nav bijis viegli. Brīžiem viņam zudis pamats zem kājām. Sajūtas bijušas dīvainas.

Mūziķi arī stāsta, ka pēdējā laikā ar viņiem notikušas dīvainas un neticamas lietas. Viņiem grūti pieņemt, ka par viņu mūziku fano slavenības. Pēc koncerta Losandželosā viņiem roku atnācis paspiest britu aktieris Saša Barons Koens. Tikmēr aktrise Kortnija Koksa vēlējusies būt režisore viņu jaunākā singla videoklipam. Filmēšanas pēdējā dienā viņi aktrisei atklājuši, ka visiem mājās ir seriāla Draugi diski pilnā komplektā. Koksu tas ļoti izbrīnījis.

Grupas Kodaline pirmsākumi meklējami pirms 10 gadiem. Toreiz pusaudžu muzikālā apvienība skatuvi iekaroja ar citu nosaukumu – 21 Demands.

Lasi vēl