Slavenais Dikāna diētas autors Latvijā veidos vienīgo savas diētas programmu pasaulē

2 komentāri
Slavenais Dikāna diētas autors Latvijā veidos vienīgo savas diētas programmu pasaulē
Foto: publicitātes

Pirmo reizi savas darbības laikā pasaulslavenais franču ārsts-dietologs Pjērs Dikāns veidos īpašas svara korekcijas programmas uz savas izstrādātās diētas pamata. Dikāns ir vienojies par sadarbību ar svara korekcijas centru Latvijā, Vitalitātes Akadēmiju Aizputē. Šāda slavenā dietologa sadarbība ar kādu centru un speciāla savas diētas programmas izveide ir unikāls notikums, jo nekur citur pasaulē Pjērs Dikāns šādu sadarbību un programmu tievēšanai nav veidojis.

Pagājušā nedēļā slavenais ārsts pirmo reizi viesojās Latvijā un Baltijā, kur bija ieradies pēc svara korekcijas centrā Vitalitātes Akadēmija ielūguma. Dikāns vairāku dienu vizītē Vitalitātes Akadēmijā iepazinās ar centra darbību, tikās ar Vitalitātes Akadēmijas medicīnas personālu un klientiem un vienojās par turpmāko sadarbību, kā ietvaros tuvākajā laikā tiks izstrādāta īpaša koncepcija un ieviesta Dikāna diētas programma Vitalitātes Akadēmijā, kas norisināsies viņa uzraudzībā.

Foto: Dikāna vizīte Latvijā

”Tas būs pirmais centrs, kur es personīgi dalīšos pieredzē ar pacientiem manis izstrādātās un 45 gadu laikā pilveidotās metodikas panākumos. Vitalitātes Akadēmijā esmu atradis visu tam nepieciešamo: milzīga teritorija ar mežiem, parkiem un dīķiem, brīnišķigas diagnostikas, ārstnieciskās un sportošanas iespējas, dabīgo un veselīgo izejvielu ēdienkarti, greznu izmitināšanu un kvalificētu speciālistu komandu. Lielais stallis, kur atrodas vairāki tīraseņu zirgi, kas ir centra saimnieka – francūžā atvesti no dažādām pasaules malām un kas ir pieejams klientu jāšanas nodarbībām, un arī teritorijā mītošās stirnas – tās bija lietas, kas sajūsmināja mani līdz sirds dziļumiem”- savu izvēli pamato Dikāns.

Dikāna metode vai diēta ir ārsta- dietologa Pjēra Dikāna 45 gadus ilga darba auglis. Viņa izstrādātā diēta sastāv no 4 posmiem: 2 pirmie posmi ir veltīti lieko kilogramu zaudēšanai, 2 nākamie posmi- sasniegto rezultātu stabilizēšanai. Diētas gaitā pirmajos divos posmos jāvadās pēc 100 atļauto produktu saraksta, kurus var ēst jebkuros daudzumos un jebkurā laikā līdz sāta sajūtai. Mūsdienās šī diēta tik uzskatīta par visefektīvāko metodi cīņā ar lieko svaru. Tā ir pirmā metodika, kas ir balstīta uz skaidru un strukturētu pieeju, un vienīgā, kas nodrošina pareizā svara saglabāšanu visas dzīves gaitā.

TOP komentāri

 • Ina
  0 0 0

  Ina

  Esmu jau nometusi 30 kg - Viss strada , esmu ljoti prieciiga !!! Iesaku katram pameeginaat !!!
 • Liga
  0 0 0

  Liga

  Labak veido America vai UK kur visi resni. Neesmu nekad dzirdējusi ka Latvijā būtu baigas problēmas ar lieko svaru. Un gan jau ka ir iemesls kāpēc lidz šim 45 gadu laika vinjsh nav izveidojis programmu ari kaut kur citur. Zinātnieki vel strīdas vai Vinja metode ir pareiza. Daudzi cilvēki ir nonākusi slimnīca dēļ šis diētas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl