Slavenā gaišreģe Vanga paredz Eiropas bojāeju un musulmaņu varu

106 komentāri
Slavenā gaišreģe Vanga paredz Eiropas bojāeju un musulmaņu varu
Foto: ekrānuzņēmums. Youtube.com

Jau pirms teju pieciem gadiem pasauli pāršalca bulgāru gaišreģes Vangas pareģojums par drīzu Eiropas bojāeju. Nu ekstrasenses pareģojumi ne vien sāk piepildīties, bet arī iegūst pavisam citu jēgu.

”Nelaime ieradīsies no visurienes. Tas skars visas tautas. Cilvēki staigās bez apaviem, drēbēm. Dzīvos bez ēdiena, apkures un gaismas,” paredzēja Vanga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākotnēji tika uzskatīts, ka gaišreģe paredz spēcīgu finansiālo un ekonomisko krīzi, tomēr nu tas ieguvis pavisam citu jēgu. Nu sāk rasties likumsakarības starp Vangas teikto un bēgļiem, kas lielā daudzumā ieplūst Eiropā.

Ko Vanga saka par Sīriju

Rodas aizdomas, ka Vanga jau iepriekš paredzējusi iemeslu karam, ko izprovocējusi Āfrikas daļa un Tuvie Austrumi. Viņa pareģojusi islāma valdības parādīšanos Eiropā, kas iekaros jaunas teritorijas, kā arī iznīcinās kultūras un vēstures mantojumu.

”Pienāks smags laiks. Cilvēki sadalīsies pēc ticības. Sīrija nokritīs pie uzvarētāja kājām. Un uzvarētājs nebūs tas… Brālis karos pret brāli. Māte pametīs savus bērnus. Katrs cīnīsies pats par sevi,” šis Vangas pareģojums fiksēts jau 1978. gadā.

Vanga par Eiropu 2016. gadā

Bēgļu ieplūdums pastiprina krīzi Eiropā. ”Tas, kas apvienojies, sadrumstalosies pa gabaliem. Tas būs blakus Krievijai,” pareģoja Vanga.

Iepriekš šķita, ka gaišreģe to stāsta par Eiropas Savienību, tomēr pērn radās viedoklis, ka domāta Ukraina, tomēr nu izskatās, ka tas tomēr ir par Eiropu. Vanga pareģoja, ka tiks nomesta atombumba un radioaktīvo nokrišņu rezultātā ziemeļu puslodē neizdzīvos ne dzīvnieki, ne augi. Tad musulmaņi sākšot ķīmisko karu pret izdzīvojušajiem eiropiešiem.

Šobrīd ekspertiem ir reālas bailes, ka islāma valdības teroristi iegūs kodolieroču izbūves tehnoloģijas un varēs tos izveidot. Pēc Vangas vārdiem, 2043. gadā Eiropā jau valdīs musulmaņi.

FOTO

TOP komentāri

 • Uldis
  +16 +16 0

  Uldis

  Iespējams šis ir musulmaņu stratēģiskais plāns,iepludināt eiropā savus cilvēkus kā bēgļus lai taisītu apvērsumu,jo savādāk viņi nemaz bez vīzas nevarētu doties uz eiropu un kad būs slepkavas sabraukuši visās eiropas valstīs tad sāksies ES gāšana,šis plāns viņiem varētu būt ilgtermiņa gadu desmitiem.
 • Latviete
  +14 +14 0

  Latviete

  Izskatās tas viss pēc KĀDA LIELA PLĀNA!
  Paskatieties, kādi spēcīgi vīrieši tur nāk... vai tie ir tikai bēgļi? vai nav kas cits KĀDA PADOMĀ?
  Bail metas par bērniem un mazbērniem...
  Šiem šariāta likuma piekopējiem nekas nav svēts, kas ir svēts kristietim!
  LAI dIEVIŅŠ MŪS VISUS SARGĀ NO ŠIS SĒRGAS!
  Par cilvēcisko lidzjūtību nerunāsim... kad pienāks mūsu kārta, viņi mūs nepažēlos...
 • Ļena
  +14 +14 0

  Ļena

  Tā arī visdrīzāk būs :( visvairāk baidos par bērniem,kas viņus sagaida nākotnē..?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl