2 komentāri
Slavas kārie TV Zvaigznes turpina lauzties debesīs – Nākotnes pagrabs augšāmcelsies!
Foto: Toms Norde

Vai atceramies realitātes šovu TV Zvaigzne, kas 2014. gada izskaņā skatītājus vairāk nekā divus mēnešus priecēja Kanālā 2? Nē, šoreiz nav runa par tā populārāko dalībnieku – skandalozo Edgaru Toretto, bet gan trim citiem dalībniekiem, kas lielākajai daļai publikas, visticamāk, jau piemirsušies.

Realitātes šovs TV Zvaigzne mums devis daudz un dažādu tēlu, par kuriem tikai retais atceras, taču viņi nepadodas. Atcerēsimies, ka šova telpās radās tāds raidījums, kā, piemēram, Nākotnes pagrabs, kurš jau ir piedzīvojis nelielas slavas dienas, “dzīvajā” uzstājoties dažādos Rīgas klubos un bāros. Pirmajā raidījumā versijā darbojās arī tādi personāži kā Latvijā labi zināmais dīdžejs Mareks Dainis jeb [Ex] da Bass, kā arī jau pieminētais Toretto jeb īstajā vārdā Edgars Gailītis. Dīdžeja vietu nu jau reālajā dzīvē ieņēma omulīgais muzikants Aldis Grandāns, bet jaunajā modelī, kā redzams, seksa eksperta vietā savu slavas minūti būs izkarojusi kādreizējā TV Zvaigznes uzvarētāja, jaunā režisora Dzintara Neimaņa bijusī otrā pusīte Marta Grīsle. Neaizmirsīsim, ka iepriekšējā versijā trim vīriem bija pievienojusies arī pornozvaigzne Viola Bailey’s jeb Violeta Arturovna, bet arī viņu mēs vairs šajā reizē starp puišiem neredzēsim.

“Sakošļājam ziņas un pēc tam bāžam jums ausīs un prātos,” tā par Nākotnes pagrabu stāsta vēl viens šova dalībnieks, Juris Grīntāls, kurš ir vienīgais no šā raidījuma oriģinālsastāva. Vai viņiem šoreiz izdosies tautai atrādīt labāko, uz ko spējīgi, un tā, lai visiem patiktu? Noskaidrosim jau svētdien!

Foto: Marta Grīsle, Juris Grīntāls un Aldis Grandāns šovā TV Zvaigzne

Video

Svētdien, 10. janvārī, Hāgenskalna Komūna ,13.00, šova Nākotnes Pagrabs tiešraide fokuss.tv. laipni aicināti skatītāji. pasmiesimies kopā. par sevi.

Posted by Klauns Nesmiekligais on Thursday, January 7, 2016

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl