Skutelis iesmej, kā latviešu aktrises sadala kleitas Spēlmaņu naktij

0 Komentāru
Skutelis iesmej, kā latviešu aktrises sadala kleitas Spēlmaņu naktij
Foto: LETA

“Šovakar Spēlmaņu nakts. Arī aktrises uzsākušas reālu feiko sarunu Facebookā un pēdējā brīdī pošas uz pasākumu. Un Alvim Hermanim atkal kaut kas svarīgs piebilstams šajā sakarā,” Comedy KIT pauž savā Facebook kontā.

Šovakar Dailes teātrī tiks pasniegtas Spēlmaņu nakts balvas, kas ir viens no gada krāšņākajiem svētkiem pašmāju kultūrā. Ik gadu tas pulcē spožākās teātra zvaigznes un sabiedrībā zināmas personas. “Sacensība” starp nominantiem notiek ne vien profesionālo sasniegumu ziņā, bet arī sarkanā paklāja. Pasarg’ Dievs, pasākumā sastapt līdzīgi tērptu daiļavu! Tādēļ, lai nepiedzīvotu izgāšanos attiecībā uz pēdējo, aktrises Maija Doveika, Guna Zariņa, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Baiba Broka kleitas sadala jau laikus.

Šovakar Spēlmaņu nakts. Arī aktrises uzsākušas reālu feiko sarunu Facebookā un pēdējā brīdī pošas uz pasākumu. Un Alvim Hermanim atkal kaut kas svarīgs piebilstams šajā sakarā.

Posted by Comedy KIT on pirmdiena, 2015. gada 23. novembris

 

Arī teātru aktieru vidū Spēlmaņu nakts radījusi savdabīgu viļņošanos. Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs spriež, vai dzērieni jāņem līdz pašiem vai būs pieejami bāriņā. Kolēģi steidz palīgā.

Šovakar Spēlmaņu nakts. Meklējām, meklējām, kamēr atradām Facebookā reālu feiko sarunu par to, kā teātra pasaule gatavojas šim grandiozajam pasākumam.

Posted by Comedy KIT on pirmdiena, 2015. gada 23. novembris

0 Komentāru