Skumji FOTO: kas palicis pāri no skaistā ”lācīšu koka” Ventspils šosejas malā

20 komentāri
Skumji FOTO: kas palicis pāri no skaistā ”lācīšu koka” Ventspils šosejas malā
Skaties.lv

Maija vidū tika likvidēts tā sauktais ”lācīšu koks”, kurš gada garumā priecēja šoferīšu acis Ventspils šosejas malā netālu no Ķemeru pagrieziena. Lai gan tauta pēc mantiņu novākšanas visādi centusies ”atdzīvināt” interesanto objektu, vedot uz turieni jaunas rotaļlietas, izskatās, ka tas vairs neizdosies. Kā Skaties.lv ziņo apkārtnes iedzīvotāji, objekts, tiek mērķtiecīgi iznīcināts.

Par lācīšu koku un tā rašanās leģendu lasi te!

Maija viducī Skaties.lv saņēma bēdīgas ziņas no šoferīšiem, kuri ik dienas mēro ceļu pa Ventspils šosejas posmu. Tauta ziņoja, ka mantiņas ir novāktas un koks nocirsts – pāri palicis tikai milzīgais celms.

”Nekas, izveidosim blakus jaunu “Lāču koku”,” apņēmības pilnu paziņojumu, izplatīja kāds Skaties.lv lasītājs. Portāls drīz saņēma ziņas, ka ap celmu jau salikti jauni lācīši un ļaudis pauda prieku par to, ka noslēpumainās vietas burvību nav iespējams izskaust.

Taču prieki bija īsi – izskatās, ka lācīšu ēra beigusies uz visiem laikiem. Kā Skaties.lv ziņo šoferis Dainis, kurš regulāri mēro ceļu gar mītisko vietu, visi tautas centieni atjaunot objektu tiek mērķtiecīgi izskausti.

Foto: kas palicis pāri no lācīšu koka

”Koks ir nocirsts, un saskaldīts gabalos, turpat blakus joprojām stāv. Kāds bija uzlicis jaunas mantiņas, bet arī tās tiek novāktas.

Vieta, kur bija lācīši, lēnām sāk aizaugt, vispār tagad, braucot garām, pat grūti sazīmēt, kur tas atradās. Izskatās, ka kāds mērķtiecīgi rūpējas par to, lai ”lācīšu koks” netiek atjaunots. Žēl jau, protams. Man kā šoferim tas netraucēja, drīzāk jau tādu prieku un smaidu radīja,” ziņo Dainis.

Kā novēroja Skaties.lv, slavenā ”lācīšu koka” patiešām vairs nav. Turpat mežmalā joprojām mētājas sazāģētā koka gabali, bet uz celma piestiprināti daži atstarotāji, un tas nokrāsots zaļā krāsā.

Foto: neparastais koks šopavasar

TOP komentāri

 • Leo
  +12 +12 0

  Leo

  Interesanti, vai ceļmalā izmestus atkritumus arī novāktu tik ātri kā lāču rotaļlietas
 • Eriks
  +8 +7 -1

  Eriks

  Kas no tautas ir naacis to visu iznicina! Jo Valdiiba negrib lai tauta laimiiga un pireciiga dzivotu sai zemee.
 • Mudīte
  +7 +5 -2

  Mudīte

  Tas jau ir pierasts, ka visu interesanto un skaisto grib iznīcināt... Labāk, lai meža malās stāv veci koki, atkritumi un neizcirsti krūmi. Kādēļ gan kādam būtu jāsmaida, laistaigā drūmi un agresīvi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl