Skolotājs bildinājuma izteikšanā iesaista skolēnus

Komentāri

Ne viens vien vīrietis lien no ādas ārā, lai izdomātu, kā vislabāk bildināt savu iemīļoto. Par interneta sensāciju kļuvis video, kurā iemūžināts kāda jauna amerikāņu skolotāja liktenīgais lūgums.

Skolotāja Džonatana Holta iemīļotā ir viņa kolēģe – skolotāja Īrisa. Jaunajam vīrietim bija pārliecība, ka viņa izredzētajai jābūt ļoti labā garastāvoklī, lai uz bildinājumu sagaidītu pozitīvu atbildi. Tāpēc skolotājs bildināšanā iesaistīja visu Īrisas klasi. Jauniešiem tika izdalīti konfekšu gredzeni un dots uzdevums stundas vidū sākt vienam pēc otra krist uz ceļiem un izteikt bildinājumu savai skolotājai. Skolēni spurgdami darīja, ko skolotājs viņiem bija licis. Tiesa, ne visi paspēja bildinājumus izteikt, jo telpā iesteidzās pats Džonatans. Viņš steigšus krita uz ceļiem, lai laikus paspētu noķert jautrības pārņemto līgavu, kas uz liktenīgo jautājumu atbildēja ar skaļu jāvārdu.

Tad saderinātie ļāvās romantiskai pastaigai pa skolas gaiteņiem, kur lidoja baloni un koncertu sniedza skolas zēnu rokgrupa.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl