Bērniem un vecākiem noderīgas mobilās aplikācijas

Jaunais gads ir jau tepat aiz stūra! Lai bērnu dabisko interesi par tehnoloģijām un mobilajām ierīcēm ievirzītu jaunu zināšanu apguvē, esam apkopojuši piecas labākās dažāda vecuma bērniem un viņu vecākiem radītās aplikācijas.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Guna

    Guna

    Es neuzskatu ka bērnam būtu padziļināti jāinteresējas par kaut kādām aplikācijām. Es no sava bērna mēģinu turēt pa gabalu visas planšetes un telefonus. Un priecājos redzēt kā viņa spēlējas ar mantām un izmanto savu prātu radoši. Tādā veidā bērnam ir jāattīstās. Nevis ar visādām aplikācijām. Man patīk bērns var paziņot par savām emocijām. Bērnam ir jāmāk parādīt savas emocijas klātienē ne ar kaut kādām aplikācijām. Es lepojos ar to kam mani ir bērns kā bērns, Kurš savu divu gadu vecumā nemāk rīkoties ar telefonu un planšeti, bet izmanto savu prātu, lai spēlētos ar mantām attīstot savu radošo uztveri interesētos par grāmatām (savam vecumam atbilstošas). Es savam bērnam nodrošinu normālu bērnību bez visādām liekām tehnoloģijām. Un pati ar viņu spēlējos un visādi darbojos. Rezultātā viņa ir viena no pirmajiem bērniem, kas bērnudārzā savā grupiņā runāja. Audzinātājas tik slavē cik viņa ir gudra un savam vecumam ļoti labi attīstīta. Un tas nav pateicoties visādām tehnoloģijām un aplikācijām un visādiem pārējiem sūdiem, kas bērnam galīgi nav vajadzīgi. Vecāki darbojaties ar saviem bērniem. Ne domājiet kāda aplikācijā būtu labākā. Un atrunas man nav laika nav pieņemama. Savam bērnam laikam ir jābūt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!