Bērniem un vecākiem noderīgas mobilās aplikācijas

1 komentārs
Bērniem un vecākiem noderīgas mobilās aplikācijas

Jaunais gads ir jau tepat aiz stūra! Lai bērnu dabisko interesi par tehnoloģijām un mobilajām ierīcēm ievirzītu jaunu zināšanu apguvē, esam apkopojuši piecas labākās dažāda vecuma bērniem un viņu vecākiem radītās aplikācijas.

Saziņa ar bērnu pāris klikšķu attālumā

Vienmēr būt informētam par savas atvases atrašanās vietu palīdzēs TriClick, kas ar trīs klikšķu palīdzību ļauj bērnam nosūtīt vecākiem ziņu par savām ikdienas gaitām – Eju mājās, Izmācījos, Esmu ar draugiem un Esmu mājās, kā arī ar smaidiņu izvēlni iespējams vecākus informēt par savu noskaņojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mobilās aplikācijas – intelektuālais pienesums

Tiešsaistes meklētājs Wolfram Alpha piedāvā iegūt vispārīgas vai padziļinātas zināšanas dažādos mācību priekšmetos un tēmās, apvienojot sevī meklētāju, enciklopēdiju un kalkulatoru. Piemēram, attālumu no Marsa līdz Zemei varēsi uzzināt ar dažiem klikšķiem, netērējot laiku dažādu resursu izpētē. Tā kā vietne ir angliski, tās lietošana var kļūt par labu treniņu arī valodas apguvei.

Drošs saturs bērniem

Cik bieži vecāki aizdomājas par bērniem drošu saturu? Viaplay piedāvā pārbaudītu, tātad arī drošu saturu bērniem! Tas ir vienkārši – izvēlies PIN kodu, lai bērns neskatītos sev nepiemērotu saturu! Piedzīvojumi, prieks un pārdzīvojumi izglītojošos multfilmu stāstos – viss aizraujošais saturs bērniem vienuviet!

Uzlabo valodu zināšanas

Duolingo mobilā aplikācija ir viens no populārākajiem bezmaksas izglītības rīkiem, kas noderēs ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem, kuri vēlas mācīties, atkārtot vai padziļināt zināšanas kādā no svešvalodām.

Lietotne ļauj pakāpeniski apgūt 19 dažādas valodas – angļu, spāņu, vācu, zviedru, krievu ir tikai populārākās no tām. Duolingo veidots ar spēles elementiem, piemēram, lietotājs par katru pareizi atbildētu jautājumu saņem pieredzes punktus, kurus vēlāk iespējams izmantot virtuālajā veikalā. Savukārt gramatikas likumu padziļinātai izpratnei var izmantot maksas aplikāciju Rosetta Stone vai Babbel.

Aplikācija redzes aizsardzībai

Lietojot mobilās ierīces, svarīgi tās turēt pareizā skatīšanās attālumā. Lai mazinātu vecāku raizes, ka bērni tās novieto pārāk tuvu acīm, radīta aplikācija Safety Screen.

Tai ir sejas atpazīšanas programmatūra, kas ekrānu ļaus atbloķēt tikai tad, kad ierīce atradīsies minimāli noteiktajā 50-70cm attālumā. Safety Screen ierīcēs darbojas fonā, un, lai pasargātu savas atvases, vecāki tai var uzlikt paroli, kas neļauj aplikāciju izslēgt.

Vecākās atvases iedvesmojam tiekties pretī jaunām virsotnēm

Interaktīvais prāta treniņš Peak ir labs tradicionālo Sudoku vai krustvārdu mīklu aizstājējs. Šobrīd tai jau ir vairāk nekā miljons lietotāju visā pasaulē. Personalizētā apmācību lietotne izstrādāta, lai palīdzētu lietotājam uzlabot atmiņu, uzmanību, analītisko domāšanu, prāta asumu un valodas prasmes.

Iepazīsties ar drošu saturu bērniem!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl