Skeito cauri 5001 balonam

Komentāri

Ko tikai neizdomās, lai jau tā interesantām nodarbēm pievienotu vēl nedaudz asumiņa – šie jaunieši no Lindonas savā skeitparkā ar nosaukumu “Banzai” izdomājuši, ka tāpat lēkāt pa rampām ir pārāk neinteresanti. Uzpūtīsim un piemetīsim pilnas telpas ar baloniem. Kāpēc pie reizes to arī nenofilmēt?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai jūs vispār esat dzirdējuši pirms tam par tādu pvietu ar nosaukumu Lindona? Tā ir maz pilsēta Jūtas štatā, kurā dzīvo tikai aptuveni 10 tūkstoši iedzīvotāju, tomēr tagad tā pasaule kļuva nedaudz populārāka, jo vietējā skeitparka braucēji ir izdomājuši, kā braukšanu un lēkāšanu padarīt vēl interesantāku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl