Komentāri

Internets mūs jau pieradinājis pie iknedēļas un pat ikdienas trakiem video, kur jaunieši visapkārt pasaulei mēģina dažādus trakumus. Lūk, ko tādu, iespējams, daudzi no jums nebūs redzējuši – jaunieši pirmo reizi uzvilkuši augstpapēžu kurpes un cenšas tajās izpildīt dažādas interesantas atrakcijas.

Kāds no mums, iespējams, pat vislabākajā ekipējumā nespētu neko tādu izdarīt, bet viņi to spēj pat tad, kad uzvilkši ko tādu, ko līdz šim dzīvē nebija vilkuši, – augstpapēžu kurpes. Klinšu kāpšana, triki uz skrituļdēļa un pat cīņa – tas viss turpmāk redzamajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl