Skarbi: Džonijs Deps pēc šķiršanās izlabo Amberai Hērdai veltīto tetovējumu

Pievienot komentāru
Skarbi: Džonijs Deps pēc šķiršanās izlabo Amberai Hērdai veltīto tetovējumu
AFP / EPA

Kad Holivudas aktieris uz savas rokas pirkstiem uztetovēja mīļvārdiņu, kādā tiek dēvēta Ambera Hērda, viņš, protams, bija pārliecināts, ka abu mīlestība būs uz mūžu. Tomēr pēc visai skandalozās šķiršanās Deps tetovējumu izmainījis, un jaunais uzraksts ir visai skarbs!

Džonija Depa un Amberas Hērdas šķiršanās ir kļuvusi par vienu no vētrainākajām Holivudas vēsturē. Šobrīd diemžēl ir sākusies šā stāsta nepatīkamā daļa – abi cenšas viens otru sāpināt un nomelnot. Kamēr Ambera apgalvo, ka viņai esot pierādījumi par Džonija varmācību pret viņu, Džonijs steidz savu nostāju paust, simboliski izmainot Amberai veltīto tetovējumu.

Saskaņā ar ārvalstu presē un sociālajos tīklos publicētajām ziņām un fotoattēliem uzrakstu SLIM (slaidā – angļu val.), kas ir Amberas iesauka, aktieris ir izlabojis, un tagad viņa pirkstus rotā uzraksts SCUM (pabira – angļu val.).

Jāsaka, ka Depam arī iepriekš bijušas nedienas ar mīļotajām veltītajiem tetovējumiem. Pēc šķiršanās no Vinonas Raideres Deps viņai veltīto tetovējumu WINONA FOREVER (Vinona uz mūžu – angļu val.) nomainīja uz WINO FOREVER (pļēgurs uz mūžu – angļu val.).

Par Depa un Hērdas šķiršanos sociālajos tīklos

Džonijs Deps un Ambera Hērda