Komentāri
Skandāls: afroamerikāņu dzimšanas dienas ballītē ar vairākiem džipiem ierodas kukluksklana pārstāvji
Foto: Flickr

Ņemot vērā šīs organizācijas pēdējā laika aktivitātes, ar gājienu kukluksklana pārstāvjiem nepietika, tāpēc viņi rīkojuši “reidus” arī pēc tam. Viens no tādiem beidzies arī ar skandālu medijos un policijas iejaukšanos, jo viņi uzdrīkstējušies ierasties pie kādas afroamerikāņu ģimenes uz dzimšanas dienas svinībām, ziņo tabloīds Mirror.

Kukluksklans ir rasistiska rakstura organizācija, kas cīnās par balto rasu interesēm ASV. Pēdējā laikā ārvalstu medijos lasāms, ka šie “cīnītāji” īpaši sarosījušies, veicot dažāda rakstura mītiņus un pat “reidus”. Viens no tādiem norisinājies nedēļas nogalē, turklāt tas bijis ne jau parasts apmeklējums – kukluksklana pārstāvji bija bruņojušies ar ieročiem un dažāda veida nažiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Video materiālā redzams un dzirdams, kā baltie ar dažādām rupjībām un rasistiskiem saukļiem nolamā uz svinībām sanākušos, turklāt nelūgtie viesi bijuši diezgan lielā skaitā, jo uzfilmētajā video garām mājai pabrauc vairāki džipi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl