Skandalozais Singapūras Satīns turpina iekarot šovbiznesa āres!

2 komentāri
Skandalozais Singapūras Satīns turpina iekarot šovbiznesa āres!
Foto: Toms Svilāns, ekrānuzņēmums

Decembrī debitējusī pirmā latviešu repa supergrupa Singapūras Satīns nupat ir izdevuši jaunu dziesmu un videoklipu Es nemāku komatus.

Grupas menedžeris Olafs par kompozīciju izsakās šādi: “Dziesma vēsta par sabiedrībā aktuālu un augošu problēmu, kas sevī ietver pareizu interpunkcijas lietojumu. Puiši ļoti drosmīgi izvēlējās šo problēmu pacelt gaisā, lai atrastu un uzrunātu sev līdzīgos, kuri… nemāk komatus.” Pašiem dziesmas izpildītājiem bija sakāms šis: “Burtnīcas vispār nav problēma. Pakas un pakas, un pakas.”

Foto

Singapūras Satīns sevi plašākai sabiedrībai pieteica decembra sākumā, savā oficiālajā YouTube kontā publicējot pirmo miksteipu, ar tādiem hītiem, kā Aijo Beness, Džons, Ryanair, Tinder ku*es u.c. Tas ātri vien pāršalca Latvijas sabiedrību, taču puiši nedomā apstāties pie sasniegtā. Viņi ne tikai laiduši klajā jaunu dziesmu un videoklipu, bet 11. februārī ir paredzēts pirmais koncerts klubā Coyote Fly, kur tā būs pilnā sastāvā un priecēs fanus ar esošo materiālu, kā arī 2 jaunām dziesmām, kas būs kā ieskats grupas otrajā miksteipā.

2 komentāri