Komentāri
Skaļāko ballīšu tūre noslēgsies Cēsu modīgākajā klubā
Foto: Māris Lazdāns

Pēc četru mēnešu aktīvas nakts dzīves “kurināšanas” skaļākā klubu tūre ”Party Service On Tour 2017” sestdien, 22. aprīlī, noslēgsies Cēsu ”Fonoklubā”.

Cēsinieks Mareks Dainis jeb [Ex] da Bass sola, ka EHR radio šova ”Party Service” 11 gadu svinību tūres noslēgums būs jaudīgs – šajā vakarā līdzās viņam uzstāsies arī kluba ”Kaļķu vārti” rezidents MBerg, īpašais viesis būs virtuozais perkusionists Einārs Latiševs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja man lūgtu raksturot šī gada ”Party Service” klubu tūri vienā vārdā, es teiktu – vienreizēja. Ja visas iepriekšējās bija lieliskas, tad šī pārspēja manas vispārdrošākās cerības un prognozes. Šie bija trakoti jautri četri mēneši. Pat nedaudz žēl, ka tas viss tūlīt beigsies.

Izmantojot iespēju – saku lielu paldies Siguldai, Rīgai, Madonai, Liepājai, Jelgavai, Alūksnei, Jēkabpilij, Pālei, Ogrei un Tukumam. Jūs bijāt lieliski, mēs to ļoti novērtējam un uz tikšanos 22. aprīlī Cēsīs!” sajūsmināts ir tūres vaininieks.

No ”Putniņiem” līdz ”Muziķenei”: 25 Latvijas labākie klubi ballīšu eksperta vērtējumā

Foto: skaļāko ballīšu tūres košākie mirkļi

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl