Skaitļu maģija jeb ko nozīmē skaitļi, ko redzam vairākkārt

Komentāri

2. 222

2/11

Piemēram, jūs bieži ieraugāt skaitļu kombināciju 1111 – šķiet, ka katru reizi, kad skatāties pulkstenī, tas rāda 11:11, vai, braucot ar automobili, redzat, ka pirms jums brauc automašīna ar šādu numuru. Pie sevis noteikti nodomājat: ”Tā ir zīme… Tikai ko šie skaitļi man vēlas pateikt?”

Lūk, sniedzam ieskatu dažu maģisko skaitļu nozīmē. Arī, ja redzat divu, trīs vai četru skaitļu kombināciju, to var interpretēt pēc šā skaidrojuma:

111

Foto: markus spiske, Flickr

Foto: markus spiske, Flickr

Pavērojiet, kādas pašreiz ir jūsu domas. Pārliecinieties, vai tiešām gribat, lai tas īstenotos, vai tieši otrādi. Šo skaitļu secība nozīmē, ka jums ir lielas iespējas savas domas realizēt ļoti īsā laikā. 111 izskatās kā zibspuldze, kas parāda jūsu domu fizisko formu. Vai esat apmierināti ar tām? Ja nē, tad savas domas steidzīgi mainiet.

2. 222

2/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl